lumul lumul komentáře u knih

Vstát znovu se slepicema Vstát znovu se slepicema Joshua Ferris

nuda, nuda, nuda. dala jsem dvě kapitoly, příběh žádný, nebo aspoň já tam žádný neobjevila... nebudu číst

15.09.2016 1 z 5

Strach Strach Jozef Karika

prostě skvělý. Mně trvalo trochu dýl ji přečíst, přeci jen už jsem se se slovenštinou moc nesetkávala, takže sem tam nějaký to slovo mi dalo zabrat, ale možná to bylo dobře, že jsem ji nepřečetla za jeden den, aspoň mohla líp pracovat představivost. ten mráz, temnota, divný zvuky, docela si umím představit film...

15.09.2016 5 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

nejdřív jsem myslela, že se budu v ději ztrácet, ale po pár kapitolách to přešlo a úplně mě pohltilo. Konec byl překvapivý jen částečně, ale psáno od začátku by vlastně bylo "o ničem". Touhle cestou super (y)

15.09.2016 4 z 5

Padaná letní jablka Padaná letní jablka Dora Čechova

úžasný. přiznám se, že jsem nečekala, že mě zrovna povídky a navíc od české autorky tak dostanou. Každá zvlášť ve mně zanechala stopu a musela jsem o ní přemýšlet. Přitom jsou to příběhy "obyčejných lidí", které se můžou stát kdykoliv.

06.09.2016 5 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

ne, ne, ne. dala jsem celkem 78 stránek. Ze začátku to vypadalo celkem slibně, pak si v každé druhé větě začali říkat lásko sem, lásko tam, , možná tam pak došlo k nějakému vývoji, ale na mě to bylo umělý, přeslazený, nudný, na sílu. Nedočtu.

31.08.2016 1 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

je moje první ze série. ze začátku jsem si myslela, že mě nebude bavit, ale pak mě knížka chytla, byla vtipná, odpočinková, asi přečtu i jiné díly

27.08.2016 4 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

docela mi trvalo,než jsem se začetla, druhá polovina mi utíkala mnohem rychleji. Ale celkově takový průměr, že by vysloveně nadchlo, to ne...

19.08.2016 3 z 5

Ryba jménem Ian Ryba jménem Ian Bradley Somer

když přehlídnu kapitoly o Ianovi (který jsem přeskakovala), dám klidně pět hvězdiček. Hezky mi utíkalo, postavy byly zajímavé, prostě se mi četlo hodně dobře (y)

12.08.2016 4 z 5

Vražda v Greenwich Village Vražda v Greenwich Village Lee Harris (p)

četla jsem dlouho. děj dobrý, ale strašně moc jmen, chvílema jsem se ztrácela :(

08.08.2016 4 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Kinga mám hodně ráda, ale tenhle typ příběhu se mi fakt nelíbí - nedočetla jsem :/

31.07.2016 2 z 5

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

nedočetla jsem, nějak jsem se nemohla začíst :(

25.07.2016 2 z 5

Ženich na zabití Ženich na zabití Sophie Ranald

Odpočinková, pobavila mě :)

24.07.2016 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Naprosto úžasná knížka. Vlastně "o ničem", ale strašne ze života, přečteno za večer.

30.06.2016 5 z 5