Vražda v Greenwich Village

Jane Bauerová a její kolegové znovu otevírají odložený případ staré vraždy. Před deseti lety bylo nalezeno tělo mladého tajného policisty, Afroameričana Micaha Anthonyho, zastřeleného na Waverly Place. Vrah nezanechal na místě činu žádné stopy a tento zločin celé roky zůstává neproniknutelnou záhadou… Jasné jsou jen dvě věci: Anthonymu se podařilo infiltrovat do lukrativního obchodu se zbraněmi, který ve městě vzkvétal, a vypadalo to, že svého vraha znal a důvěřoval mu. A tak se rozbíhá vyšetřování, které Jane zavede od činžáků z hnědého pískovce ve Village do čtvrtí pro střední vrstvu v Queensu, bohatého Sutton Place i do zlověstných tunelů metra, kde na každém kroku číhá smrtelné nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/222692/vrazda-v-greenwich-village-2Dz-222692.jpg 3.528

Jane Bauerová 3.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Motto

Murder in Greenwich Village · 2006

Kniha Vražda v Greenwich Village

Marla
29.07.2017

No proč ne, knížku jsem koupila ve výprodeji za 29,-Kč, . Pro líná letní odpoledne pořád lepší než listovat módním časopisem, který bych pak vyhodila. Bylo to docela čtivé, napínavé a zábavné, tak jsem do výprodeje zaskočila, jestli nemají i další dva díly....a měli a taky za 29,-Kč. Tak jsem zvědavá, jak se budou číst....

Calibra
13.02.2017

Čtivé, ale po pár letech už nevíte o čem příběh byl.

lumul
08.08.2016

četla jsem dlouho. děj dobrý, ale strašně moc jmen, chvílema jsem se ztrácela :(

Danuše7
14.07.2016

Napínavé, moc jsem Jane fandila v pracovnim i osobním životě.

vincek1
18.04.2016

Knihu jsem dočetl s jistým zklamáním. Nebyl jsem v Americe, konkrétně v NY, ale popis každé cesty hlavní hrdinky byl jako matematická rovnice. Samé číslo, lomeno a zase číslo, ale tak to v tomto městě je zařízené i když to knize moc neprospívá. Podrobný popis místa, kde se děj odehrává by snad byl k něčemu čtenáři, který ve městě bydlí, ale ostatním je k ničemu. To je vše.

ademar
23.11.2015

Lee Harrisová patří mezi mé oblíbené autory, ale bohužel u této knihy jsem se velmi trápila. Často jsem se ztrácela v ději, ve jménech a trvalo mi dlouho než jsem knížku dočetla. Ale posledních asi 20 stránek již pro mě byl krásně čitelných.

sarka45
05.10.2015

První kniha této spisovatelky a pro mě zklamání. Nuda, žádné napětí, místopisné popisy Queensu a okolí, popisy toho jak a kdo kolikrát zvedl telefon....Snažila jsem se to disciplinovaně dočíst, ale nešlo to... Asi to není můj šálek kávy :-)

Ajrad1981
18.09.2015

Případy bývalé jeptišky byly takovými pohádkami na dobrou noc a vcelku mi splývají. Tohle jakoby napsal někdo úplně jiný - je to totiž mnohem zajímavější a napínavější čtení!

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Lee Harris (p)
americká, 1935