Luczie Luczie komentáře u knih

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Jedna z mála knih, kterou se mi i po velkém nepodařilo přečíst ani z poloviny. Námětem mě kniha velmi zaujala, ale nekonečné líčení Grayovy dokonalosti bylo na mě moc.

22.06.2013 2 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Další dílo z pera Michala Viewegha, k tomu není moc co dodat. Naprosto nenáročné čtení k vodě, ale zázraky od tohoto autora opravdu čekat nemůžeme.

22.06.2013 2 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Kniha mě naprosto uchvátila. Není co dodat, snad jen, že každý člověk by si ji měl přečíst.

22.06.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Od knihy jsem nic neočekávala, četla jsem ji spíše kvůli zvědavosti a velkému mediálnímu zájmu, který způsobila. Kniha mě nepřekvapila ani nijak neurazila. Řekla bych, že je to velmi odpočinkové čtení, u kterého se dá relaxovat.

22.06.2013 1 z 5

Velký Gatsby Velký Gatsby Francis Scott Fitzgerald

Kniha na mě velice zapůsobila. Přečetla jsem ji jedním dechem a do poslední chvíle netušila, jak příběh skončí. Nemohu jinak než doporučit.

22.06.2013 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nejsem velký fanoušek tohoto žánru, ale knížku jsem přečetla jedním dechem. Nemohu jinak, než doporučit :)

21.11.2011 5 z 5

Díra v duši Díra v duši Tiffanie DeBartolo

V době, kdy se stále častěji objevují jen příběhy podobné venezuelským telenovelám, je tento příjemnou změnou. Už roky má nejoblíbenější kniha.

13.09.2011 5 z 5