LuciePro LuciePro komentáře u knih

V mlze V mlze Vanda Tomasová

Kniha mě nadchla už od začátku až do konce nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Napínavé, čtivé, dobře popsané postavy a prostředí. Knížku jsem zhltla ani nevím jak a byl konec. Moc se těším na pokračování.

03.12.2022 5 z 5

Hotel času Hotel času Emilly Ross

No co nato říci... kniha by si určitě zasloužila vydat papírové podobě. Autorce se opravdu podařilo abych byla napnuta celou dobu, byla jsem celkem naivní fandila jsem Nice a Jakubovi že se jim podaří utéct ale to by nebyl horor aby to neskocilo tak jakto skončilo. Byt na mě tak Roman by si zaslouzil neco jineho. Ikdyz jsem se bála nedokázala jsem přestat číst jak je dobre napsaná. Hotel je druhá kniha autorky a je to velmi nadějná ceska autorka a už teď se těším na její další knihy.

29.05.2023 5 z 5

Anjelik Anjelik Roman Horňák

Kniha mě velmi zasáhla. Ikdyz se mi kniha dobre četla tak jsem ji musela odkládat protože některé scény jsem musela rozdychat. Klobouk dolů spitovately. Těším se na další knihy.

19.06.2023 5 z 5

Karmín Karmín Sharon Page

Knížku jsem netrpělivě začala číst. Stačilo mi 5 stránek a přišlo velmi velké zklamání. Pořád dokola jen sex a dej skoro žádný. To už je snad větší dej v pornofilmu než v knize. Čekala jsem nějaký rozjezd ale ten bohužel nepřišel a jen se prohlubovalo zklamání. Jsem čtenářka která čte jen romantiku připravena na všechno ale tohle fakt ne. Knížku jsem nedocetla a asi nikdy nedoctu.

21.02.2023 odpad!

A dostaneš mě k filmu? A dostaneš mě k filmu? Pavla Krečmerová

Jelikož jsem z rozvedene rodiny tak se mě to trošku dotklo. Spíš se mě dotklo chování hlavní hrdinky. Honza úžasný syn, Michal top chlap kterého by chtěla každá ženská. U knihy mi asi vadil i ten konec. Žádné velké ukončení tam za mě nebylo... jo a asi si nikdy neporidim váleček. Samozrejmne se mi libily urcite pasaže a progres nekterych postav
Jinak gratuluji autorce k vydání knihy.

06.10.2023 3 z 5

K láske slová netreba K láske slová netreba Mishell Debnárová

Obávám se, že autorka by se měla nad sebou hodně zamyslet a uvědomit si,že si tímhle škodí jen sobě. Chápu že autoři někde musí brát inspiraci na knihy ale tohle není jen inspirace ale kopie seriálu. Rtěnka na auto, žluté šaty s ramínky a volanky,fobie z uzavřených prostor, bydlení u tety,kamarádka celá v černým, přišel o bratra atd... Doufám,že se autorka nad sebou zamysli. Jestli chcete vědět kde beru tuhle drzost koukněte na seriál Láska klepe na dveře. Mimochodem i tamhle věta padne v knize. Ano autorka neco pozměnila ale ne dost aby to člověka nenapadlo. Přeji autorce štěstí ve psaní ale doufám,že tohle už nikdy neudělá

31.07.2023 odpad!

180 stupňů: Když se vám život obrátí naruby 180 stupňů: Když se vám život obrátí naruby Lukáš Havlas

Kniha mi byla doporučená.
Pro mě to byla až moc kombinované. Moc sociálních témat žádné popsané do hloubky, manželka páry známé už od vysoké a každý má svůj osud. Takzvané karma je zdarma nebo Boží mlýny melou. Klinická smrt dobre někdo věří někdo ne ale v tenhle knížce se opakuje tak často až těžko uvěřitelné. Abych dala nějaký klady tak je dobre napsaná a ten konec to u mě zachránilo a je to autora první kniha proto dávám tři hvězdy.

05.06.2023 3 z 5

V sieti pavúka V sieti pavúka Roman Horňák

Tato kniha byla moje první od slovenského autora na doporučení ikdyz detektivky a krimi není můj žánr pustila jsem se do ní. Knížka mě zaujala už po pár stranách. Na knížce mě toho zaujalo mnoho. První že popsal poslední minuty obětí, do posledních stran člověk netušil kdo byl vrah, konec kde byl popsán život vraha. Smekám klobouk před autorem že dokázal tak detailně popisovat co se stalo ikdyz se by se někomu nemuselo líbit mě Teda ano ale hnalo by to slzy do očí. Kniha je opravdu emocialni. Jediné co mi vadilo byly některá slovíčka nerozuměla jsem ale zato strhávát hvězdy nebudu. Proto dávám 5hvezdicek.

04.06.2023 5 z 5

Spoutej mě Spoutej mě Hope Marks

(SPOILER) Škoda škoda a ještě jednou škoda. Nápad dobrý, styl psaní dobrý a to je asi všechno.
Myšlenkové pochody špatný, slovník špatný opakujici se slova, chyby v textu,sex ucházející až na ten slovník a způsob. Nikdo nechce sex s opravdovými zelistky které se utahuji při kazdem pohybu natož v cele kde se clovek boji nacokoliv sahnout aby nechytl nejakou nemoc. Některé věci nedotazene chtěli by doladit. Tabor je tak nepravděpodobny , falešný rodiče ehm kvůli jedny holce tohle všechno no ehm. Nadsenost přešla ke zklamání proto dávám dvě hvězdy

25.04.2023 2 z 5

Nelži, andílku! Nelži, andílku! Lenka Hnátová

Knihu jsem ve velkém zájmu začala číst. Těšila jsem se až si knihu přečtu a můžu říct. Jsem zklamaná. Autorka měla dobrý námět na knihu ale bohužel styl psaní, použití slov, opakující se slova, na konci knihy jsem se ztrácela kdo co. Konec knihy mi přišel neúplný nedotazeny. Proto hodnotím jen 2*.
Třeba další knihy od autorky budou jiné.

21.03.2023 2 z 5

Pod maskou smyslnosti Pod maskou smyslnosti Mon Coucou

Sledovat příběh mládě holčiny od školních povinosti, lásky, strasti života až k výhře v zpěvačké výhře bylo úžasné. Na začátku vše zalité sluncem. Měla nejlepší kamarádku, přítele a úžasnou mamku ale opak je pravdou. Vždy není vše ideální a postupně vše vyleze na povrch. Ikdyz se může někomu zdát, že to není realistické tak se velmi plete. Proto musím dát 5 hvězdiček. Těším se až si přečtu další knížky od autorky.

17.02.2023 5 z 5

Red wine 69 Red wine 69 Roman Horňák

Moje druhá kniha od spisovatele a je za mě top. Kniha je plynulá,dějové linky supr, popisovani až ztoho mrazí po zádech a člověk si skoro až pobřeci. Už se velmi moc těším na další knihy.

11.06.2023 5 z 5