lucien.94 lucien.94 komentáře u knih

Introvertka v hlučném světě Introvertka v hlučném světě Deborah Tung

Pro nás introverty je to každodenní chleba, se kterým se musíme potýkat. Komiks je lehký, vtipný, zábavný a poučný pro Ty, kteří se stále hledají. Čaj a kniha v ruce, nejlepší odpočinek.

04.09.2023 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Od posledních dvou knih s hodnocením za 3* musím u této knihy dát 4*
Darcy se drží svých strašidelných domů a určitě by něco nového uvítal ne jeden čtenář, ale to by prostě poté nebyla Darcy. Hltám ji každý řádek a lidé s bujnou fantazií zažijí napínavý příběh. Příjemně děj plyne, až je kniha u konce a ani nevíte jak. Humor, napětí (obzvlášť, když ji čtete o půlnoci na zahradě), love story, smysluplný děj.. tři věci, které mi v knize nesmí chybět tam jsou a tím mohu s klidným srdcem říct, že po knize ráda sáhnu v budoucnu znovu.

26.06.2023 4 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Myslím, že to bude jedna z mála knih, které si nadšeně přečtu znovu. Famózní práce.

14.06.2020 5 z 5

Pláž v noci Pláž v noci Elena Ferrante

Kniha pro děti? Dělají si prdel? Ono toho není už tak dost v tv, na internetu? Už to cpou i do knížek pro děti? Kniha je zaručeně POUZE pro dospělé!

12.06.2020 odpad!

Na druhý nádech Na druhý nádech Gabriela Dyworová

Ačkoliv nejsem na tyhle psychologické vztahové rozbory, tato kniha (obálka) upoutala mou pozornost a těšila jsem se, až dorazí na prodejnu. Je to lehké (i když krátké) povzbuzující čtení, které pobaví a zároveň dá impuls k zamyšlení. Stejný problém se kterým se potýkala autorka mám já a doufám, že dorostu do takového konce jako ona. Nelituji, že jsem si ji přečetla. Za ty dvě hodiny čtení za to opravdu stála. :) Doporučuji všem, kteří se neustále snaží zavděčit druhým a berou ohled na všechny krom sebe.

10.06.2020 5 z 5

V říši pohádek V říši pohádek Joëlle Barnabé-Dauvister

Srdeční záležitost z dětství. Stále ji mám.

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

(SPOILER) Četla se sama,nemohla jsem se odtrhnout,ale ve chvíli,kdy naše médium "vstalo z mrtvých" nebo se spíš přišlo na to,že nikdy neumřela přišel zlom a nějak mi to nešlo..konec byl zvláštní. Jsem z toho na rozpacích a nějak nedokazu formulovat pocity,jelikož jsem knihu právě docetla. Za mě ale každopádně byla nejlepší její druhá kniha. Nezklamala.

25.05.2020 4 z 5

MINIškola MINIškola Dagmar Košková

Pomocník ve škole. Krásně udělané.

25.05.2020

Moje první abeceda Moje první abeceda Miloš Holas

Toto jsem milovala, krásně zpracované. Dodnes ji mám schovanou.

Dvakrát sedm pohádek Dvakrát sedm pohádek František Hrubín

Mám ji od malička doma, babička mi z ní četla a já později sama také. Pro mě pěkná nostalgie.

25.05.2020 5 z 5

Z klenotnice pohádek Z klenotnice pohádek kolektiv autorů

Jedna z mých dětských knih, dodnes ji mám schovanou ve skvělém stavu. Mám ji ráda, je krásná.

Svobodomyslná Svobodomyslná Kateřina Lieskovská

Knížka mě pohltila,psychickou manipulaci ve vztahu mám za sebou a proto jsem ji kupovala. Mrzí mě,že nebyla obsáhlejší..za hodinu jsem ji přečetla.

25.03.2020 4 z 5

Pocitáty Pocitáty Kateřina Rezková

Nechápu proč tato kniha není nikde v obchodech k dostání a na jejich stránkách platí pouze platba předem. Lehce na hlavu!!!!

04.12.2019

Od prvního dílu v roce 2002 kdy šel Potter do kin a já byla ve 2. třídě jsem ho milovala a drží mě to do dnes!
Letos jsem si k Vánocům poručila Bajky Barda Beedleho a hru dobble HP .. to je prostě vášeň a láska na první pohled.

29.11.2019

Máme holý ruce Máme holý ruce Magdaléna Platzová

Krásně a lehce se čte.. Ačkoliv nepatřím mezi tyto ročníky,byla jsem zvědavá a celkově mám radši starší dobu,než tuto ,,moderní"
Za mě moc pěkná knížka.

Bestiář Harryho Pottera Bestiář Harryho Pottera Jody Revenson

Stručně..nádhera!

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Oproti předešlé knize naprostá bomba,byla jsem zažraná dlouho do noci. Za den přečteno! :)