luci6910 luci6910 komentáře u knih

Nedovol mi zmizet Nedovol mi zmizet Lucie Závacká

První knížka, u které jsem si dávala záměrně pauzy, protože jsem ji nechtěla tak rychle přečíst! Moc povedená, už se těším na druhý díl.

17.10.2021

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Napínavé od začátku až do konce! Bohužel konec trochu zvláštní, bez žádného vysvětlení, takže jste nakonec ještě víc zmatený, než po čas čtení celé knížky.

25.03.2020 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Za mě lepší průměr, oddechové čtení, milý příběh. Nedokázala jsem se ale ponořit do děje, přečíst knížku mi trvalo poměrně dlouho. Přesto už mám koupený druhý díl a jsem zvědavá na pokračování.

23.02.2020 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nebýt té poslední stránky, tak se mi kniha celkem i líbila.

04.08.2018 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemné odpočinkové čtení.:-)

18.07.2018 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásný příběh.. a ten konec? Nemám slov. Nádhera!

09.05.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak za mě tedy knížka rozhodně ne! Po shlédnutí filmu, který mě opravdu baví, jsem dychtila po tom, přečíst si knihu, protože co si budem, ve filmu jsou vždy jen střípky z knihy. Chvíli jsem uvažovala o koupi celé série a jsem opravdu ráda, že jsem to neudělala. Z prvního dílu jsem zvládla přečíst pouze několik stran. Vůbec žádný prostor popustit uzdu fantazii. Do detailu vylíčené pocity hlavní hrdinky, někdy mi to připadalo jako románek pro náctileté dívky. Možná proto, že samotné chování a smýšlení hlavní hrdinky mi přišlo trochu nevyspělé.
Veliké zklamání z knížky, zůstanu u filmu.

04.11.2017

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nádherný příběh, neskutečné detailní popisy. Tu knihu jsem si opravdu zamilovala.

20.07.2017 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

50x a stále poprvé tuhle knížku, mohla bych ji číst pořád dokola! Je úchvatná!

11.07.2017 5 z 5