Nedovol mi zmizet

Nedovol mi zmizet https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459732/bmid_nedovol-mi-zmizet-FTn-459732.jpg 4 42 16

Rebeka a Jakub série

Co se stane, když do poklidného života 33 leté Rebeky, manželky a matky, vtrhne divoký a majetnický Jakub? Jaká tajemství skrývá a proč je tak neuchopitelný? A co když vznikne láska tam, kde by měla být zakázána? Rebeka si žije svůj poklidný život v bublině, ve které je šťastná a spokojená. Je jí 33 let, má malého syna a manžela, který tráví většinu času spíše v práci, než- li doma. Změna nastává ve chvíli, kdy na večírku zahlédne dvě tmavé oči, které ji neustále pronásledují a nedají ji spát. Rebeka se pomalu mění, s každým dalším setkáním se záhadným Jakubem je blíže k pochopení vlastní ceny a smyslu svého života. Mezi nimi velmi rychle vzplane vášeň a hluboká láska, která je ale neustále pod tlakem Jakubových tajemství. Co se stane, když už těch tajemství bude příliš?... celý text

Anténa1991
Anténa1991
06.01.2024 2 z 5

Nebavilo, předvídatelný, nedočetla jsem. Zřejmě nejsem cílovka

Eva88
Eva88
13.09.2023 3 z 5

Moje první kniha s takovou tématikou. Odstíny jsem nečetla ani neviděla, tak nemohu srovnávat. Ať je příběh jakkoliv kýčovitý, děj se opakující a hrdinové iritující, tak i přesto se to četlo dobře a stránky ubíhaly. Konec špičkový. I když jsem se těšila, až knihu dočtu, tak přeci jen závěrečná kapitola mě nalákala na další díl.

Mon.CouCou
Mon.CouCou
22.06.2023 5 z 5

Knihu s tajemnem a erotikou jsem četla už před časem. Byla jsem tehdy naštvaná, že nevyšlo ještě pokračování a tím mi upadlo v zapomění (já normálně zaspala další dvě knihy )
Nyní se ale vrátím k dílu, který je už pro zkušenější holky...

"Mezi všemi přítomnými jsem narazila ba pár tmavých očí, které mě zkoumavě sledovaly."

Napnutý a propletený příběh s erotickou linkou mezi Jakubem a Rebekou... čtivé, pikantní, návykové!
Ženy, jestli si chcete prožít svých 50 odstínů po Česku, pak pevně věřím, že Vás kniha pohltí a stejně jako já přečtete na jeden zásah. Těším se na pokračování i další knihy

Zuzulinka
Zuzulinka
09.08.2022 5 z 5

Nejprve jsem četla 2. díl, který jsem si nedopatřením vypůjčila v knihovně. Jelikož se mi líbil, chtěla jsem znát i obsah 1. dílu. Příjemné čtení.

Paajjkkaa
Paajjkkaa
05.04.2022 3 z 5

Upřímně nevím jak hodnotit. Kniha se četla skvěle, má spád, svižný děj… jednou jsem se u ní kousla do čtyř do rána. Ale na druhou stranu mě tak od poloviny děsně iritovala povaha Rebeky i Jakuba… ale i přes to jsem zvědavá, co se bude dít v druhém dílu, takže do něj půjdu také.

PetraBery
PetraBery
27.12.2021 3 z 5

Souhlasím s komentářem níže, takové "Odstíny šedi" po česku. Příběh spalující lásky a vášně mezi Rebekou a Jakubem. Dobrá oddechovka, pokud se mi do ruky dostane druhý díl, nebudu se přečtení bránit.

cornetka
cornetka
08.12.2021 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale dost mi připomínala Odstíny šedi, jen ve “slabší” verzi. U Rebeky i Jakuba mi některé jejich vlastnosti vadily a tak mi k srdci příliš nepřirostli, trochu jsem i předvídala, co bude následovat. Jako odychovka dobrý.

luci6910
luci6910
17.10.2021

První knížka, u které jsem si dávala záměrně pauzy, protože jsem ji nechtěla tak rychle přečíst! Moc povedená, už se těším na druhý díl.

JeKa
JeKa
20.05.2021 4 z 5

Tak tohle je pro mě asi nové guilty pleasure. Tento typ románů obvykle nevyhledávám, ale nechala jsem se nalákat kapitolami zveřejňovanými postupně na autorčině blogu, no a pak už byl člověk příliš zvědavý, než aby to nedočetl (výborný reklamní tah!) Svižné, napínavé, pikantní,...v rámci žánru 1+

Nixa
Nixa
16.04.2021 3 z 5

Moc často romantické příběhy nečtu, tady se jedná i o pěkně lechtivé čtení. Nejsem na to zvyklá, ale kniha se mi četla moc hezky. Děj pěkně plynul a rozhodně mám v plánu přečíst si i pokračování, kterého se snad brzy dočkáme :)

MH3
MH3
12.03.2021 5 z 5

Jeden z nejlepších ženských románů.

katst
katst
01.03.2021 5 z 5

Přečetla jsem dost ženských románů a musím říct, že tenhle je jeden z těch nejlepších.
Jak u takovýchto knih bývá, dalo by se očekávat, že děj je dopředu víc než jasný, ale nenechte se mýlit...
Kniha se velmi dobře čte, je romantická, lechtivá a přitom není nouze o překvapení a zvraty v ději.
Jediné co mě štve je, že kniha zatím nemá pokračování :-)

martina1797
martina1797
26.01.2021 4 z 5

(SPOILER) Já bych si tak moc přála, aby ten konec byl jiný... Ale je to opravdu čtivě napsané a svižné. Řekla bych že se řadí spíš do kategorie erotických románů, ale mělo to i něco navíc. Snad bude brzy pokračování...

Domca25
Domca25
04.01.2021 5 z 5

Myslela jsem, že vše bude na jedno brdo.. Kniha ala 50odstinu... ALEEEE nebylo. Kniha je úplně super. Cítila jsem Jakuba vedle sebe a Rebeku uvnitř sebe. Doporučuji všema 10.

P-puma-
P-puma-
30.12.2020 4 z 5

Že začátku se mi zdálo, že už jsem některé pasáže někde četla, ale přiznám se že pak mě kniha vtahla a přečetla jsem ji na dva zátahy. Za mě jedna z lepších knih ve svém žánru. A těším se na pokračování.

angley
angley
01.12.2020 5 z 5

Takhle skvely roman jsem uz dlouho necetla. Autorka jej nejprve vydavala na svem blogu a pak vydala knizku. Rebeku a Jakuba jsem si oblibila hned. A jedna vec mi je jasna. Uz chci 2. dil

romantika

Lucie Závacká
česká, 1987
2020  74%Nedovol mi zmizet
2021  88%Dovol mi zůstat
2022  68%Nech mě odejít

Kniha Nedovol mi zmizet je v