Nedovol mi zmizet

Co se stane, když do poklidného života 33 leté Rebeky, manželky a matky, vtrhne divoký a majetnický Jakub? Jaká tajemství skrývá a proč je tak neuchopitelný? A co když vznikne láska tam, kde by měla být zakázána? Rebeka si žije svůj poklidný život v bublině, ve které je šťastná a spokojená. Je jí 33 let, má malého syna a manžela, který tráví většinu času spíše v práci, než- li doma. Změna nastává ve chvíli, kdy na večírku zahlédne dvě tmavé oči, které ji neustále pronásledují a nedají ji spát. Rebeka se pomalu mění, s každým dalším setkáním se záhadným Jakubem je blíže k pochopení vlastní ceny a smyslu svého života. Mezi nimi velmi rychle vzplane vášeň a hluboká láska, která je ale neustále pod tlakem Jakubových tajemství. Co se stane, když už těch tajemství bude příliš?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459732/big_nedovol-mi-zmizet-FTn-459732.jpg 3.734

Kniha Nedovol mi zmizet

Zuzulinka

Nejprve jsem četla 2. díl, který jsem si nedopatřením vypůjčila v knihovně. Jelikož se mi líbil, chtěla jsem znát i obsah 1. dílu. Příjemné čtení.

Paajjkkaa

Upřímně nevím jak hodnotit. Kniha se četla skvěle, má spád, svižný děj… jednou jsem se u ní kousla do čtyř do rána. Ale na druhou stranu mě tak od poloviny děsně iritovala povaha Rebeky i Jakuba… ale i přes to jsem zvědavá, co se bude dít v druhém dílu, takže do něj půjdu také.

PetraBery
27.12.2021

Souhlasím s komentářem níže, takové "Odstíny šedi" po česku. Příběh spalující lásky a vášně mezi Rebekou a Jakubem. Dobrá oddechovka, pokud se mi do ruky dostane druhý díl, nebudu se přečtení bránit.

cornetka
08.12.2021

Kniha se četla dobře, ale dost mi připomínala Odstíny šedi, jen ve “slabší” verzi. U Rebeky i Jakuba mi některé jejich vlastnosti vadily a tak mi k srdci příliš nepřirostli, trochu jsem i předvídala, co bude následovat. Jako odychovka dobrý.

luci6910
17.10.2021

První knížka, u které jsem si dávala záměrně pauzy, protože jsem ji nechtěla tak rychle přečíst! Moc povedená, už se těším na druhý díl.

JeKa
20.05.2021

Tak tohle je pro mě asi nové guilty pleasure. Tento typ románů obvykle nevyhledávám, ale nechala jsem se nalákat kapitolami zveřejňovanými postupně na autorčině blogu, no a pak už byl člověk příliš zvědavý, než aby to nedočetl (výborný reklamní tah!) Svižné, napínavé, pikantní,...v rámci žánru 1+

Nixa
16.04.2021

Moc často romantické příběhy nečtu, tady se jedná i o pěkně lechtivé čtení. Nejsem na to zvyklá, ale kniha se mi četla moc hezky. Děj pěkně plynul a rozhodně mám v plánu přečíst si i pokračování, kterého se snad brzy dočkáme :)

MH3
12.03.2021

Jeden z nejlepších ženských románů.