Luccy78 Luccy78 komentáře u knih

Vášeň Vášeň Nicole Jordan

Souhlasím s Havrmoni - příběh je skutečně pěkný, prosycený erotičnem, ale hlavní hrdinka Aurora byla taková naivní "trubička", až mi to chvílemi narušovalo radost z četby. Začátek příběhu byl perfektní, konec to zachránil. Ale to mezi tím..?

14.05.2017 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moje první přečtená kniha od autorky, na kterou jsem se opravdu hrozně moc těšila. Ale.. Příběh nebyl špatný, jen mě úplně neuchvátil. Možná je to tím, že nejsem zastáncem nevěry, která je hlavním tématem tohoto díla, nebo mě rozptylovalo neustálé odbíhání z minulosti do současnosti, takže jsem se musela několikrát vracet a připomínat si, kdo je kdo a v jaké jsem vlastně době.. Na druhou stranu musím přiznat, že posledních cca 70 stránek jsem byla napnutá, jak příběh dopadne a jestli se Jennifer setká se svou životní láskou. Každopádně s autorkou nekončím, pevně věřím, že jiná kniha od ní mě zaujme více..

13.05.2017 4 z 5

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

Zvláštní, že i po tolika letech jsou tyhle pohádky stále tak milé, čisté a pěkné, jako kdysi.. Prostě Pan Spisovatel..

25.04.2017 4 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Skutečně nádherná historicko-erotická "vypínačka hlavy". Na odreagování se je nepřekonatelná, moc hezky se četla. kdo má rád tento žánr, rozhodně doporučuji k přečtení!

25.04.2017 5 z 5

365 způsobů milování 365 způsobů milování Václav Budinský

Mě teda kniha moc neoslovila, očekávala jsem trochu lepší zpracování..

24.04.2017 3 z 5

Ohnivý pták Ohnivý pták Beverly Byrne (p)

Ze série se ke mě dostali jenom dva díly a pokud mohu hodnotit, tak tento byl nejlepší. Zaujal mě příběh, pátrání hlavní hrdinky po své totožnosti, po historii domů, ve kterém prožila své dětství, po zlatém kousku se záhadným nápisem, který našla zabalený v obálce a schovaný za starým obrazem.. A opět je ve hře španělská rodina Mendozů, která má velmi dlouhé prsty snad všude.. Opravdu zajímavý příběh, který se mi dobře četl.

18.04.2017 5 z 5

Věčný oheň Věčný oheň Beverly Byrne (p)

Zajímavý příběh mocné a bohaté rodiny Mendozů na jedné straně a na straně druhé příběh odvážné ženy s hlasem anděla a nevídanou krásou, která byla v dětství zachráněna před hroznou smrtí cikány, kteří ji pak vychovali.

11.04.2017 4 z 5

Tajemná zahrada Tajemná zahrada Virginia Cleo Andrews

Poslední a nepřekonatelně nejlepší díl celé série. Nemůžu říct, že se v tomto díle vše vyřeší, všichni jsou šťastní a vše je zalité sluncem. V životě jsou kolikrát "bolístky", které si sebou vlečeme celý život. A často se stává, že se pokoušíme za svým, ne zrovna nejlepším obdobím, udělat tlustou čáru a začít znovu a přitom spadneme do dalšího průšvihu.. Ne jinak je tomu i u hlavních hrdinek, které se ale rozhodly se svým životem poprat a nevzdat se. A v tom jim hodně pomáhá i jejich nečekaně uzavřené přátelství, pochopení a vzájemná podpora.

03.04.2017 5 z 5

Cat Cat Virginia Cleo Andrews

I čtvrtá dívka vypráví svůj životní příběh a pomalu odhaluje důvod svých návštěv v ordinaci doktorky Marlowové. A na vyprávění byli zvědavé nejenom všechny tři ostatní dívky, které se již se svým příběhem podělili, ale i já, protože Cat na mě dělala dojem zakřiknuté, ublížené a zlomené dívky, která musela zažít něco obzvlášť krutého. A můj dojem se jenom potvrdil, jde o velmi silný příběh..

29.03.2017 5 z 5

Jade Jade Virginia Cleo Andrews

Příběh Jade, třetí dívky, která vypráví svůj příběh, proč se i ona dostala do ordinace doktorky Marlowové a to přestože navenek působí jako sebevědomá, dobře oblečená a vzdělaná mladá dívka. Série se dle mého stává temnější a napínavější..

23.03.2017 4 z 5

Star Star Virginia Cleo Andrews

Druhý díl trochu vylepšil můj názor na pentalogii, bylo to velmi smutné a dojemné čtení..

14.03.2017 4 z 5

Misty Misty Virginia Cleo Andrews

Mírné zklamání, oproti tomu, co jsem od autorky už četla, mi tato série připadá slabší, ale uvidím, jsem teprve na začátku. Třeba ještě názor změní, pentalogie teprve začíná..

14.03.2017 3 z 5

Kouzlo nevinnosti Kouzlo nevinnosti Patricia Grasso

Příjemné romantické čtení, i když musím souhlasit i s komentáři ostatních. Neurvalost a hrubost hlavního hrdiny v druhé půlce knihy mě samotnou překvapila, nevyzrálost a sebelítost hlavní hrdinky byla možná až moc častá a kolikrát zbytečná. Ale přesto nezavrhuji a ráda si knihu opět někdy přečtu.

21.02.2017 4 z 5

Temná hrozba Temná hrozba Catherine Coulter

Teda.. Tak tenhle díl série se opravdu povedl! I já jsem nadšená, kniha mě úplně vtáhla do děje, sotva jsem dýchala.. Prostě od první po poslední stránku vážně perfektní čtení!

18.02.2017 5 z 5

Opojení Opojení Catherine Coulter

Z tohoto dílu série jsem trochu na rozpacích.. Děj hodně skáče z místa na místo, jednou jsme v nemocnici, pak v domě, najednou v pralese.. Celé je to takové udýchané, nedokončené. Po přečtení pořádně nevím, kdo byl do toho všechno namočený a jak správně podotkla "cukrovka", padouši nebyli potrestáni. Což mi taky docela vadilo, já mám ráda spíše dobré konce s vysvětlením..

11.02.2017 3 z 5

Terč Terč Catherine Coulter

Mám trochu problém číst o zneužívaném dítěti. Když se ubližuje dospělému člověku, taky to není nic příjemného, ale když se jedná o nevinné dítě a k tomu ještě o roztomilou holčičku, která ještě ani nechodí do školy, o to hůř se mi to čte. Ale jinak zpracování pěkné, kniha se četla velmi dobře.

07.02.2017 4 z 5

Poslední tajemství Jana T. Poslední tajemství Jana T. Jaroslav Velinský

Připojuji svůj souhlas, že se jedná o opravdu velmi zdařilé a důstojné ukončení Stínadelské série. Miluju knihy Jestřába, hlavně ty z počátku jeho tvorby, a snad proto jsem knihu kupovala se zvědavostí a určitými rozpaky, co mě asi čeká a jak se s příběhem pan Velinský "popere". A musím říct, že jsem vážně nadšená a chválím velmi povedené dílo, které mě hned po přečtení pár stránek dokázalo vtáhnout do děje přesně tak, jak to umí Foglarovky. Svým "napnelismem" a stylem psaní mi to hodně připomínalo styl právě starého dobrého Foglara, jak psal ze začátku a možná i proto jsem tak nadšená, jen tak někdo by to nedokázal.

30.01.2017 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Tak toto je rozhodně moje "topka" od Jude :-) Opravdu nádherný, dojemný a romantický příběh, o cestování v čase a nápravě a záchraně jednoho rodu. Možná bych si přála trochu jiný konec, líbilo by se mi spíše, kdyby spolu hlavní hrdinové mohli v jedné nebo druhé době zůstat a žít spolu, ale možná to tak bylo správné.. Prostě úžasná kniha, mohu vřele doporučit..

17.01.2017 5 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Pěkný příběh, i když mi ze začátku přišla hlavní hrdinka jako pěkně rozmazlený fracek. Po delším čtení jsem si uvědomila, že ani jiná nemohla být, když ji tak vychovali. O to větší a příjemnější byla její přeměna v člověka, který si začíná všímat a přemýšlet nad životem obyčejných lidí kolem sebe.

11.01.2017 5 z 5

Rodinná kuchařka Rodinná kuchařka kolektiv autorů

Tato kuchařka nabízí 1001 receptů, které jsou sepsány velmi přehlednou a zajímavou formou a moc se mi líbí. Každý recept má označení dobou přípravy, seznam surovin i s postupem, je obohacený o fotografii hotového pokrmu a vždy je uvedeno několik možných variant na obměny receptů. Vše velmi přehledné a vytištěno na kvalitním papíře.

28.12.2016 5 z 5