Misty

Misty https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46250/mid_misty-ilq-46250.jpg 3 31 4

Sasanky série

Pentalogie: Misty, Star, Jade, Cat, Tajemná zahrada Román pro ženy a starší dívky s psychologickými prvky o problémech dospívajících dcer po rozvodu svých rodičů. Po rozvodu svých rodičů dochází Misty na psychologická sezení k doktorce Marlowové, která řeší problémy dětí a mládeže. Dr. Marlowová jednoho dne uspořádá společné sezení čtyř stejně postižených dívek - hlavní hrdinky Misty, Star, Jade a Cathy, aby si navzájem vyprávěly své příběhy. Dozvídáme se příběh Misty, která vypráví o svém vztahu k rodičům, jejich vztahu k ní a sobě navzájem a svých prvních osobních vztazích, které vznikly právě díky rozvodu rodičů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Misty , 1999

Jája92
11.01.2020 2 z 5

Od autorky jsem četla sérii Květy z půdy, když srovnám zatím první díl z této série, jedná se o hodně slabý odvar. Nakonec jsem se do příběhu začetla, hlavně díky vyprávění Misty o jejich romantických karambolech a pohledu na život s rozvedenými rodiči. Kniha je velice kraťoučká a určená pro náctileté dívenky. Před více lety bych hodnotila nejspíš více hvězdičkami. Rozhodně nechápu naprosto zavádějící obálku!? Podle mě by na ní měla být vyobrazená Místy!

Luccy78
14.03.2017 3 z 5

Mírné zklamání, oproti tomu, co jsem od autorky už četla, mi tato série připadá slabší, ale uvidím, jsem teprve na začátku. Třeba ještě názor změní, pentalogie teprve začíná..

evca7271
08.03.2017 4 z 5

Tato kniha se me libila,ale bohuzel pro me byla slabsi nez ostatni knihy co jsem cetla od teto autorky.

gfdsa123
02.01.2014 4 z 5

Děj je pěkně a čtivě zpracovaný, jak to u této autorky je zvykem, přesto mě tento příběh ničím nepřekvapil. Pokud srovnám knihy - Zlomená křídla a Půlnoční let, které musím koncepčně trochu srovnat, je toto zpracování příběhu slabší.

Virginia Cleo Andrews
americká, 1923 - 1986