Tajemná zahrada

Pentalogie: Misty, Jade, Star, Car, Tajemná zahrada Misty, Star, Jade a Cat se opět setkají, tentokrát bez dohledu doktorky Marlowové-jejich psychiatričky. Čtyři dospívající dívky se znovu setkávají. Tentokrát jde spíše o přátelské setkání u jedné z nich, u Jade v Los Angeles. Svěřují se vzájemně se svými strastmi z období dospívání, ale i s problémy v jejich rodinném životě, se vztahy k těm nejbližším, rodičům, sourozencům a prarodičům. Jejich dětství bylo problematické, byly adoptovány, nebo je vychovávali rozvedení rodiče, často měly nadbytek hmotných statků, ale chyběla jim láska, pochopení, pocit bezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83739/big_tajemna-zahrada-XIq-83739.jpg 4.226

Sasanky 5.

Vydáno: , Baronet

Into the Garden, 1999

Kniha Tajemná zahrada

Luccy78
03.04.2017

Poslední a nepřekonatelně nejlepší díl celé série. Nemůžu říct, že se v tomto díle vše vyřeší, všichni jsou šťastní a vše je zalité sluncem. V životě jsou kolikrát "bolístky", které si sebou vlečeme celý život. A často se stává, že se pokoušíme za svým, ne zrovna nejlepším obdobím, udělat tlustou čáru a začít znovu a přitom spadneme do dalšího průšvihu.. Ne jinak je tomu i u hlavních hrdinek, které se ale rozhodly se svým životem poprat a nevzdat se. A v tom jim hodně pomáhá i jejich nečekaně uzavřené přátelství, pochopení a vzájemná podpora.

evca7271
19.03.2017

S poslednim dilem jsem velice spokoje.

kateeljackson
02.05.2015

Knihu jsem četla jako malá o rozhodne doporučuji.

gfdsa123
24.01.2014

Opět zajímavé čtení, jen nepochopitelné jednání dívek. Líbila se mi jejich soudržnost.

kajisek
31.12.2011

četla jsem to,protože o tom mluvila i Jacqueline Wilsonová v knize Moje sestra Jodie a dočetla jsem ji do půlky,potom se všechno moc zamotalo a já jsem to přestala chápat tak jsem to přestala číst .Dala bych této knize 5 bodů z 10.