Princezna

Princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94069/bmid_princezna-GVB-94069.jpg 4 142 15

Romantický příběh z dob nedávno minulých. Princezna Aria, dědička lanconského trůnu, navštíví za 2. světové války Spojené státy, aby zde projednala prodej vanadové rudy. Jednoho dne je však unesena z hotelu a krátce nato se ji neznámí muži pokusí zabít na otevřeném moři. Zachrání ji poručík Montgomery, který tráví osamoceně na opuštěném ostrově poblíž Floridy dovolenou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Princess , 1987

ariel platto
24.01.2023 3 z 5

Mně by se víc líbilo, kdyby se to celé odehrálo na ostrově :-))

Olga8480
13.04.2022 4 z 5

Velmi mě pobavil příběh o princezně co se díky svému zachránci stala alespoň na chvíli pravou americkou ženou v domácnosti.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Ušlo to

pip11
25.07.2020 4 z 5

Zábavný příběh o princezně a jejím zachránci. Byla to veselá pohádka, kdy Aria poznává svět mimo zdi paláce.

miruska1
11.04.2020 5 z 5

Zase ten rychlí konec. Inač kniha nemá chybu. Asi jedna z naj, aspoň pře mňa. Skvělé Som sa bavila.....

luci2
31.12.2019 5 z 5

Moc milá knížka, a jak se říká přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nepostradala vtip, zápletku a ani hezky konec. Takže za mě ano, určitě si ji přečtěte.

laura
07.08.2018 5 z 5

Příběh princezny Arie a J.T. Montgomeryho jsem četla už podruhé a rozhodně stálo za to, se k němu vrátit. Uvažovala jsem, jestli si zaslouží těch pět hvězdiček, které jsem mu dala před pár lety, a nakonec jsem dospěla k názoru, že ano.

Sice jsou v této sérii lepší knihy, ale i tak se mi líbily střety Arie a J.T. - ale ty jejich tvrdé palice! :) Láska prostě někdy tvrdohlavě zavírá oči před tím, co by měla dávno vidět - a znát...

Luccy78
11.01.2017 5 z 5

Pěkný příběh, i když mi ze začátku přišla hlavní hrdinka jako pěkně rozmazlený fracek. Po delším čtení jsem si uvědomila, že ani jiná nemohla být, když ji tak vychovali. O to větší a příjemnější byla její přeměna v člověka, který si začíná všímat a přemýšlet nad životem obyčejných lidí kolem sebe.

Makkulka
25.03.2016 5 z 5

Moc pěkná odpočinková kniha.

jarkaska
12.01.2016 5 z 5

Tato kniha se pěkně četla, místy úsměvná. Doporučuji si přečíst.

soltera
18.07.2014 5 z 5

zaujímavé, oddychové, vtipné a pohodové čítanie

Joudinka
10.07.2012 4 z 5

Tato kniha se mi četla velmi pěkně. Doporučuji jako odpočinkové čtení:-)

Val
11.10.2011 4 z 5

Původně jsem to ani nechtěla číst, páč jsem knihami J. Deveraux poněkud přesycena..... Nicméně vůbec nelituju. Kniha je neskutečně vtipná, má spád .... a hlavního hrdinu bych chtěla mít doma :-)

MrsFantasia
28.08.2011 5 z 5

Velmi hezká kniha, přesně můj šálek čaje. Navíc, co si budeme povídat, hlavní hrdina je prostě tak krásně paličatej, až to není možné. :D