Terč

Terč https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62946/bmid_terc-zoR-62946.jpg 4 86 11

FBI thrillery série

Federální soudce se ukrývá před pozorností médií v osamělé chatě ve Skalnatých horách, kde jednoho dne najde malé děvčátko v bezvědomí. Ujme se ho, ale dívčina matka, která se po několika dnech objeví, se domnívá, že soudce je dívčiným únoscem a chce ho zabít. Brzy ale přijde na svůj omyl a hned vzápětí všichni tři musejí v osamělé chatě čelit útokům neznámých pronásledovatelů. Oba dospělí po řadě nebezpečných situací začnou pátrat ve své minulosti a nakonec dospějí k překvapivému odhalení skutečné příčiny pronásledování.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

The Target , 1998

m_martina
03.02.2022 4 z 5

Zkusila jsem si přečíst tuhle tak trochu detektivku a nebyla špatná. Romantická linka se mi líbila hodně. Bohužel je napsaná zdlouhavě, proto jednu hvězdu uberu.

medlovice
01.10.2021 5 z 5

Knižku mi doporučila jedna čtenářka, které se líbila. Doporučení bývá lákavé a v tomto případě pravdivé. Napínavý děj, žádní super lidi , ale jen chlap a žena, co mají strach, roztomilá holčička a jejich semknutost opravdu drží děj zajímavým a čtivým .Jen škoda toho divného obalu, ani bych si knihy nevšimla od autorky jsem zvyklá na historické romány. Takže Terč je vhodný i pro ty, co nesnáší násilí na dětech , nejvíc asi zaujme Ramsey ,sympaták a drsnák . Konec mi připadal už hodně natahovaný a nadstavovaný, že jsem ani nepochopila proč zrovna Emma byla unesena , a kdo je jedna postava a co dělá mi bylo jasné dávno. Čtenářka, která mi knihu doporučila ji přirovnávala ke knize Řetěz, která je taky napínavá.

85098211
10.03.2018 4 z 5

Docela dobré, ale něco mělo být jinak. Ne všechno by se ve skutečnosti mohlo odehrát tak, jak to autorka napsala. I přesto je kniha čtivá a příběh napínavý. A za to jí dávám svoje hodnocení ;-).

DUNIKO
24.04.2017 3 z 5

Nic moc.

Luccy78
07.02.2017 4 z 5

Mám trochu problém číst o zneužívaném dítěti. Když se ubližuje dospělému člověku, taky to není nic příjemného, ale když se jedná o nevinné dítě a k tomu ještě o roztomilou holčičku, která ještě ani nechodí do školy, o to hůř se mi to čte. Ale jinak zpracování pěkné, kniha se četla velmi dobře.

cukrovka
25.10.2016 3 z 5

Nenadchne ani neurazí.

malen
27.11.2015 4 z 5

Četlo se mi dobře, ale koncem jsem byla docela zklamaná. Na to , jak kniha začínala, jsem čekala lepší rozuzlení.

moudivlacek
15.09.2015 4 z 5

Pěkný krimi příběh. Právě ta malá dívenka mi učarovala. To, že se chová jako stará mladá, není nic neobvyklého po takovém zážitku, který měla za sebou, tím se malé děti snaží vyrovnat s danou situací, prostě to chtějí přežít. Dle mého to bylo velice věrohodné.
Líbil se mi i příběh muže soudce, který zjistil, že na té malé mu záleží víc než na komkoliv jiném a že je ochoten pro ni udělat téměř nemožné.
I když se to nezdálo, soudce a malá holčička se svým způsobem "zachránili" navzájem.

bbara155
26.06.2013 3 z 5

Napínavý thriller s troškou love story, ale tentokrát přiměřeně. Jen ta šestiletá dívenka je trochu stará mladá. Některé její myšlenové pochody a způsob vyjadřování nebyly příliš věrohodné.

Evaevelína
01.01.2013 3 z 5

mě tu vadilo že tu bylo zapleteno malé dítě a to že bylo zneužito...bez toho zneužití by to pro mě byla kniha na pět hvězdiček.

kika 13
30.10.2012 3 z 5

Klasická červená knihovna.Děj je propleten dramatickými událostmi.

Catherine Coulter
americká, 1942