Lucckah Lucckah komentáře u knih

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Naprosto skvělá kniha, vůbec jsem nečekala, jak kniha dopadne. Pohltila mě a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Určitě doporučuji si knihu přečíst.

07.02.2020

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Knihu doporucuji precist, i kdyz me pri prvnich strankach nenadchla potom jsem se zacetla a nemohla se odtrnout, velmi silny pribeh a pan Vrba ma muj obrovsky obdiv.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutny pribeh, nutil me cist dal a dal. Urcite doporucuji precist.

21.10.2018

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Krasna kniha se silnym pribehem, upotala me hned pri prvnich strankach a precetla jsme ji jednim dechem. Urcite doporucuji precist.

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Je to kniha, která rozhodně stojí za přečtení. Moc se mi líbila, je hodně zajímavá, člověka pozitivně naladí a určitě donutí přání si vyzkoušet :) Doporučuji přečíst.

03.01.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Silny pribeh, z nekterych pasazi az mrazi a jsou opravdu hodne smutne i slza ukapla. Hlavni hrdinka ma muj velky obdiv, vytrpela si opravdu priserne veci. Doporucuji precist.

Klub rozkoše Klub rozkoše Jüne Plã

Docela fajn kniha, vtipně psaná, čekala jsem od toho možná něco jiného, ale ve finále se mi kniha líbila.

13.09.2023 5 z 5

Život po životě Život po životě Raymond A. Moody

Knihu jsem četla, protože mě toto téma velmi zajímá, ale dočetla jsem do půlky a knihu jsem odložila. Teď už se k ní asi nevrátím. Trochu hůře se čte.

26.02.2023 3 z 5

Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Robin S. Sharma

Kniha se mi moc líbila a doporučuji přečíst :)

26.02.2023 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Určitě doporučuji přečíst.

08.02.2021

Deník člověka Deník člověka Salvo Cabrin (p)

Kniha je moc hezky psaná, určitě se v ní najde téměř každý.

30.12.2019 5 z 5

O láske O láske kolektiv autorů

Krásná knížka s citáty. Mám takové knihy ráda, vždy nakopnou a motivují. Moc se mi líbila :)

15.01.2020 5 z 5