Lucas.94 Lucas.94 komentáře u knih

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Miluju autorův styl psaní. Navíc... Jakmile jsem to otevřel, nemohl jsem to zavřít. Furt a furt mě zajímalo, co se stane na další stránce. A když otevřeně skončila nějaká dějová linka? Měl jsem chuť listovat dopředu :-D

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Často se nestává, že poslední díl série je pro čtenáře nejhorší. Ale pro mě byl... Vypadalo to, jako kdyby to autora v půlce knihy prostě přestalo bavit... :-( Ale díky předchozím dílům si mě celá série Zaklínač získala.

12.01.2019 2 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Křest ohněm byla naprostá pecka. Podle mě nejlepší díl z celé série. Nemohl jsem si pomoct, ale připomínalo mi to první díl Pána prstenů - to putování Geraltovy družiny. :-)

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

Třetí díl mě Zaklínače mě konečně plně zaujal a zároveň nutil otáčet další a další stránky :-) Není to jako u předchozích dílů, kdy dočtete kapitolu a můžete knihu na týden odložit.

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Stejně jako u prvního dílu - povídky jsou dobré, ale nic mě nenutilo číst dál. Aspoň dokud se nedostaneme k Ciri :-)

12.01.2019 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

První díl zaklínače je psaný formou povídek. Všechny byly dobré, ale jakmile jsem jednu dočetl, neměl jsem nijak neukojitelnou chuť číst další. Bylo to spíš do vlaku, autobusu anebo když má člověk prost chvíli.

12.01.2019 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celá série Harryho Pottera je prostě úžasná! Rowlingové se podařilo vymyslet krásný svět se skvělou zápletkou. Jsou to knihy, ke kterým se budu vracet v každém věku.

12.01.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Jednička Harryho je, řekl bych, hodně dětská, ale je to začátek super série.