Lokina Lokina komentáře u knih

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásné zpestření na chvilky oddechu :-)

05.06.2016 5 z 5

Láska mého dospívání :-) Rowlingové moc děkuji za Harryho Pottera. S ním jak si uplynul kus mého života a také mi něco dal. Nejlepší fantasy série :-) Takových příběhů a Harry Potterů je potřeba víc ;-) P.S. Jak já čekala, až mi přijde dopis od sovy :-D

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Jane Austen, jedna z mých nejoblíbenějších autorek, její knihy čtu od svých 16 let :-) Pýcha předsudek je krásná kniha, podmanivá od začátku do konce. Pana Darcyho jsem ze začátku nemusela, ale postupem času si mě získal :-) No a Elizabeth, ta byla mou favoritkou od začátku :-*

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Na to, že kniha oplývá více než 600 stránkami, mě to neodradilo a přečetla jsem ji. A vubec toho nelituji, jistě některé stránky se daly přeskočit, ale celkově kniha má originální příběh a vývoj hlavního hrdiny byl dobrý :-)

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Krásné, čtivé, okouzlující :-) Není nic lepšího na utrapenou duši, že se nechat vtáhnout do světa Pána prstenů a užívat si světa fantazie :-)

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Excelentní! ;-) Opět příběh mé oblíbenkyně nezklamal, trochu slz jsem i uronila, ale zklamaná určitě nejsem :-) Tak vzhůru na třetí pokračování ;-)

Eragon Eragon Christopher Paolini

Skvělá kniha, miluji fantasy a tento příběh si podmanil mé srdce :-) Viděla jsem i film, ale kam se hrabe na knihu, jediné, co stálo za to bylo ztvárnění Safiry :-)

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha se mi moc líbila a to jsem na ni jenom náhodou narazila. Jsem ráda, že mi vpadla do rukou zrovna tato kniha. Velice poutavý příběh, zajímavé charaktery. Od začátku jsem si Celaenu oblíbila spolu s Chaolem.

04.06.2016 5 z 5