lindaofarim lindaofarim komentáře u knih

Levhart Levhart Jo Nesbø

Jedna z nejlepších ze série HH. Překvapivý průběh. Napínavý konec. Krásně se to rozmotalo :-)

31.12.2017 5 z 5

Tvůj Fotodeníček od těhotenství do 3 let (modrá) Tvůj Fotodeníček od těhotenství do 3 let (modrá) Jana Abelson Tržilová

Vřele doporučuji všem maminkám (i nastávajícím)! Je to moc pěkně napsané, přehledné a je tam dost místa na vlastní poznámky i fotky :-) Mám v zelené barvě, protože pohlaví zatím neznáme.

06.11.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Úžasná kniha! Dávám 5 hvězdiček. Ačkoli POLICIE se mi líbila ještě o něco víc. Doufám, že bude další díl :-)

12.10.2017 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Výborná kniha - napětí na každé z asi 600 stránek, mělo to spád, Harry opět nezklamal! Doporučuji!

07.09.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Moje druhá knížka od Jo Nesba (po Sněhulákovi). Není špatná, ale na mě zbytečně natahovaná. Vyšetřování zabírá ani ne 10% obsahu, zbytek vyplňuje popis Austrálie a života Austrálců, takže to úplně neodsýpá. Ale čtivá knížka je. Takový průměr.

29.08.2017 3 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Styl psaní výborný, napínavá knížka. Ale příběh se mi moc nelíbil - hlavní hrdince se všechno až moc dařilo víceméně na poprvé. Příběh mohl být rozepsán podrobněji na více stránek, takhle to bylo příliš rychlé a ne úplně k uvěření. Zakončení celého příběhu také mohlo být více popsáno.

29.06.2014 2 z 5

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Nápad moc zajímavý, napínavé čtení od začátku až do samého konce :) Oproti jiným knihám od Coelha možná trochu slabší, ale řekla bych taková oddechovka ;) Přečetla jsem jedním dechem za jedno odpoledne.

26.06.2014 4 z 5

Alef Alef Paulo Coelho

Výborný Paulo a nezapomenutelná cesta vlakem po Transsibiřské magistrále :) Doporučuji všem dobrodruhům a milovníkům opravdového napětí a poutavého vyprávění. Ač na reinkarnace sama nevěřím, tento příběh mě dostal.

22.06.2014 5 z 5

Besídka bývalých žáků zvláštní školy Besídka bývalých žáků zvláštní školy Miloslav Šimek

Víceméně souhlasím s Martinem Happy. Přesto dávám plný počet bodů, protože první část knihy je prostě úžasná! :)

27.05.2014 5 z 5

Knihovna Knihovna Jan Bažant

Četla jsem ji už před lety a stále patří k nejlepším knihám, které jsem kdy četla :) Ráda bych si ji přečetla znovu. Doporučuji všem milovníkům umění a hlavně těm, kdo milují napětí, které zde provází celou knihu.

27.05.2014 5 z 5