Lika007 Lika007 komentáře u knih

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Hodně originální a nápadité. Vyprávění z pohledu více postav mě bavilo.

Labyrint osudu Labyrint osudu Lenka Dostálová

Tenhle díl možná nebyl tak "dějový" jako ten předchozí, ale rozhodně měl něco do sebe. To jak se Lea pere se svou vlastní temnotou bylo... wow. Měla jsem z toho mrazení.

Noční labuť Noční labuť Zuzana Hartmanová

Ač jsem se trochu bála rozdělení příběhu do několika víceméně navazujících povídek či novel, musím říct, že mi to vůbec nevadilo! příběh byl originální, zajímavý a hodně čtivý.

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Kráska a zvíře patří mezi mé oblíbené příběhy, takže jsem si tenhle reteling nemohla nechat ujít. A nezklamal. Přečetla jsem ho během tří dnů.

30.08.2018 4 z 5

V pasti V pasti Lenka Dostálová

Akční pecka! Trošku mě mrzí, že se dál nervedl děj s Leem, ale tuším, že se k němu ještě vrátíme! Už aby vyšel druhý díl!

05.10.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Lepší než série Selekce to nebylo, ale rozhodně to o moc nezaostávalo. Bylo to příjemné a četlo se to lehce.

30.08.2018 4 z 5

Na útěku Na útěku Lenka Dostálová

Stejně akční pecka jako první díl! O poznání vypilovanější styl. Ironické poznámky směrem ke čtenáři mi přišly jako příjemné zpestření děje, bylo to takové... osobitější. Jako kdyby to Layla vyprávěla přímo mně.

V pasti V pasti Lenka Dostálová

Svižný a akční příběh. Je z něho ještě trochu poznat, že jde o prvotinu, ale nic, co by se nedalo začínajícímu autorovi odpustit! Laylu jsem si oblíbila. Ano, umí lézt na nervy, ale to prostě patří k její osobnosti. Vždycky mi přijde, že spousta lidí české autory hodnotí přísněji, než ty zahraniční.

Stín Stín Johana Tichá

příběh byl velice čtivý a zamilovala jsem si hlavní postavu. jediné, co mi možná scházelo, byla trošku hlubší zápletka. Ale jako jednohubka na dlouhé odpoledne to bylo naprosto ideální. Oceňuji nápaditost a propletení různých prvků stvořeného světa.

30.08.2018 3 z 5

Démon stínů Démon stínů Lenka Dostálová

Skvělá kniha! Dneska jsem ji dočetla a jdu rovnou na druhý díl!

05.10.2017 5 z 5

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Kniha nebyla špatná, ale bylo docela těžké se do toho začíst. Nejsem si jistá, zda bych ji dočetla, kdybych sebou měla na dovolené i něco jiného. Takhle jsem neměla moc na výběr.

05.10.2017 3 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Líbily se mi oba díly. :-) Jsou jiné, než většina teď vydávaných knih, ale rozhodně to není na škodu.

05.10.2017 4 z 5