V pasti

Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila… Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se ocitne v nemocnici. Doktoři netuší, proč skoro zemřela a co se jí vlastně stalo. Rychle se zotavuje, její smysly se však nepřirozeně zostřují. Když je rozrušená, začínají se kolem ní dít podivné věci. Když se ji z nemocnice pokusí odvést neznámy muž, její svět se obrátí vzhůru nohama. Je vržena do víru událostí, které od základů změní její život. Co se děje s jejím tělem? Proč se musí skrývat a bát se o svůj život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289456/v-pasti-vkP-289456.jpg 3.9144

Projekt Alfa 1.

Dobrodružné, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha V pasti

Mindy

Tak tentokrát jsem při výběru knihy sáhla hodně vedle. Kdybych ji četla ve věku mých dětí, tak hodnotím asi jinak, ale já sama za sebe dávám dvě hvězdy, a to ještě s přivřenýma očima.
Kolikrát dokázala Layla svým pronásledovatelům utéct, to už jsem časem přestala počítat, ale na závěrečný útěk s želízky na rukou z jedoucího auta, přičemž přemohla dva chlapy, na ten už má představivost nestačila.
A taky už jsem alergická na sloveso "mumlat". Na každé stránce někdo něco zamumlal, prakticky po celou dobu všichni mumlali.

kate9326

Moc pěkná fantasy...přečteno za pár hodin...

Kika28

Ze začátku mě dělal problém autorčin styl psaní, ale příběh byl fajn. Pak za 50 stranou se mi do knížky moc nechtělo, protože mě moc nebavila, ale pak se zase knížka rozjela a líbila se mi až do konce, i když se chvílemi našly odstavce, které mě moc nebavily. Hlavní hrdinka byla úžasná líbilo se mi jak byla sarkastická. Kamarádi hlavní hrdinky a její máma mi byli taky sympatičtí. Často jsem měnila názor na Sandru, ale ten její příběh na konci mě dostal a pak už jsem na ni měla jen pozitivní názor.

barbb8k

Tuto knihu čtu podruhé, takže je to vlastně rereading a stále mě to strašně baví.
Podle mě by kniha měla být spíše zaměřená pro mladší čtenáře, ale i u starších si najde své obdivovatele.

Do děje jsem se začetla a nemohla přestat číst.
Děj je velmi originální, postavy jsou velmi sympatické (hlavně Leo, toho si musí zamilovat každý), zase až na nějaké výjimky, které bych nejraději svlékla z kůže.

To co se událo na konci, jsem opravdu nečekala.

Karolin77

Skvělá akční kniha pro náctileté.
Bavila jsem se u ní (hlavně smála)
Hlavní hrdinka má skvělý humor.
Postavy i příběh mě bavili moc.
Kniha se čte úplně sama.
Rozhodně doporučuji.
5/5*

Mianney

Úžasná kniha, už s první kapitolou mě vtáhla do děje a vyplivla až s poslední stránkou!

MartinaMartina

Doporučuji, já se do knihy ponořila, bavila mě a prožívala jsem spolu s hrdinkou její dobrodružství. Trochu mě to připomínalo Harryho Pottera (kterého jsem přečetla všechny díly jedním dechcem), ale v sukni :)
Těším se na pokračování.
P.S. a autorka by věkem mohla být mojí dcerou.

Agarika
17.10.2019

Skvělá kniha. Taková rychlá oddechová jednohubka, kde se pořád něco děje, takže najednou jste na konci, aniž byste si to uvědomili! Ráda se k ní vrátím.

Renegáti
Renegáti