lidunka1 lidunka1 komentáře u knih

Prsten Prsten Danielle Steel

Knížka je čtivá, jen jsou ty osudy velmi nepravděpodobné. Ale klobouk dolů, Steelová je řemeslně velmi zručná.

08.06.2015 4 z 5

Výborná kniha. Doporučuji všem vychovatelům a pedagogům, stejně jako další knihy T.Hayden.

07.04.2015 5 z 5

Fenomén Kohout Fenomén Kohout Pavel Kosatík

Kniha je výborná, ale já ji nedočetla, protože je pro mě Kohout tak složitý, že to prostě nešlo.

07.04.2015 4 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Mně se moc líbila. Mám ráda autory, kteří jsou otevření a upřímní.

13.02.2015 4 z 5

Být ženou Být ženou Katrina J. Zeno

Tato knížka mi moc pomohla k tomu, abych měla radost, že jsem žena. Mluvila mi z duše.

09.02.2015 5 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Jedna z nejlepších knížek, jakou jsem kdy četla. Mám velmi ráda knihy, kde je legrace i poučení.

09.02.2015

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Knížka je krásné vlídná. Mě jen mrzelo, že nebyla celá o tom, jak knihkupec doporučuje zákazníkům léky v podobě knih. Začátek se mi líbil úplně nejvíc.

07.02.2015 4 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Hlavně moc děkuju za svědectví,, jak se nikdy nevzdat. A taky za to, že Pavel nemyslel jen na sebe, ale dokázal být hrdý na svou vlast. Takových lidí moc není.

07.02.2015 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Pentalogie je čtivá. Sice je pravdou, že hrdinové jsou až příliš černobílý, ale knížky e čtou opravdu dobře a jako odpočinková a napínavá četba dobré.

07.02.2015

Případ Pavlína Případ Pavlína Martina Formanová

První knížka kterou jsem od paní Formanové četla. Vidím, že má zde vysoké hodnocení. Osobně bych jí dala tak 40%. Vůbec se mi nelíbí čeština, jakou autorka píše. "Žlutavý příslib hřejivého dne." (Znám různé přísliby, ale žlutavý?) "V sehrané choreografii vyšli z bytu."
Knížku jsem po dvaceti stranách znechuceně odložila a až Případ Pavlína jistě byl velmi napínavý, nad "nečeskou" češtinu se nedokážu povznést.

07.02.2015 1 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Velmi zajímavá knihy na neotřelé téma. A před Katkou Tučkovou smekám. Mladí lidé se musí dozvědět nefalšovanou historii.

01.08.2011 5 z 5