liana 12 liana 12 komentáře u knih

Skákal pes přes oves Skákal pes přes oves Adolf Dudek

Nejoblíbenější dětská kniha říkanek jak pro děti tsak i pro nás.... známe nazpaměť

24.09.2022 5 z 5

Mušlenčiny léčivé pohádky pro dětskou duši Mušlenčiny léčivé pohádky pro dětskou duši Romana Suchá

Pěkné milé pohádky, bohužel pro malé děti nekonkrétní... Dcerka jim moc nerozumněla. Dospělý by si, ale knihu přečíst měl. Nádherné ilustrace

24.09.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Krásná Zapatovina, potěšila, ostatně jako vždy od paní autorky ️ jdu spát s úsměvem na rtech a krásně odpočatí po této četbě

03.09.2022 5 z 5

Kamzíkův velký skok Kamzíkův velký skok Daniel Rušar

Pěkná, rychlá knížka s hezkými obrázky. Dcerku teda více zajímalo proč kamzík nemá tatínka než téma knihy, ale i tak moc citlivě napsané

01.09.2022 5 z 5

Já a pan Hněv Já a pan Hněv Iryna Zelyk

Moc hezké. Jedna hvězdička dolů za to, že je pro děti obtížnější knihu zpracovat.

01.09.2022 4 z 5

Děvčátko s kosou Děvčátko s kosou Michael Stavarič

pro děti tato kniha rozhodně není... nepochopí nic...

30.08.2022 2 z 5

Mám tě ráda Mám tě ráda Astrid Desbordes

Krásná jednohubka například ve chvíli, kdy rodič už nemá chuť večer dítěti číst něco delšího. Ideální i pro chvíle vzteku nebo naštvání jeden na druhého.
Půvab knize nejde odepřít.

29.08.2022 5 z 5

Moc pěkná kniha přečtena během dvou hodin. Dcerka i já jsme byly nadseny. Krásný a dojemný příběh

29.08.2022 5 z 5

Kamarádi na výletě Kamarádi na výletě Lenka Jakešová

Výborná kniha, krásně dětská a taková předzvěst Mňouka :) (čtěte tedy před Mňoukem krásně to naváže) :) Paní Jakešová má všechny knížky provázané, byť se to úplně na první pohled nezdá. Dcera má 4 roky, řekla bych, že knihy jsou naprosto dokonalé pro tento školkový věk.

28.08.2022 5 z 5

Příhody včeličky Emičky Příhody včeličky Emičky Lenka Jakešová

Milé vyprávění, posluchači snaze pochopí fungování v úlu. Veliké plus jsou závěrečné protahovačky a otázky ke každé kapitole. Dítě tak neztratí pozornost.

20.08.2022 5 z 5

Ledové království - 2 nové příběhy - Buldin krystal a Oakenův vynález Ledové království - 2 nové příběhy - Buldin krystal a Oakenův vynález kolektiv autorů

(SPOILER) Opravdu strašné. Nepochopitelné pro dětské čtenáře nebo posluchače a vyloženě na sílu vytvořené.
Navíc v druhém příběhu se vůbec neobjevuje Elsa ani Anna, což je pro malé posluchače neskutečným a horkým zklamáním.

20.08.2022 odpad!

Flandil u doktora Flandil u doktora Barbora Hamblin

Moc krásná kniha, která děti provede každým vyšetřením, které by ho mohlo potkat.

19.08.2022 5 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Oddechovka, čte se to samo, pasáže s twitterem vyloženě přeletíte a knihu máte hned přečtenou, ale!!!
PRDY? Vážně? Já Vám nevím, možná jsem suchar, ale tento druh humoru mi přijde lehce fádní. Ano, byly tam super chvilky, kdy se zasmějete, ale na oddychovku tam bylo z mého pohledu přece jen moc mrtvých. Bylo mi Bridget líto a už jsem ji spíš litovala, než bych se s ní smála. No nic.

27.05.2019 2 z 5

Dítě Bridget Jonesové Dítě Bridget Jonesové Helen Fielding

No, nevím. Přijde mi, že Bridget mi sedí hlavně ve filmech. Kniha se četla sama. Na to, že vůbec nečtu jsem ji zhltla během jednoho uspání dítěte to, ale nemění nic na tom, že mě lehce zklamala. Možná, ale přeci jen dám šanci i dalším dílům, třeba to byla jen špatná volba.

27.05.2019 2 z 5

Lesohrad Lesohrad Brandon Mull

Krásná kniha pro mladší čtenáře, právě jsem dočetla a těším se až si půjčím další díly. Možná jako drobný nedostatek vidím vazbu knihy, která vám napoví o čem v příběhu půjde, ikdyž se to v knize docela dlouhou dobu snaží utajit. :)

27.05.2019 5 z 5

Cizinec / L'Etranger Cizinec / L'Etranger Albert Camus

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Naprosto mě tato kniha odzbrojila a dodala mi jiný pohled na svět. Díky ní nyní vnímám okolí a lidi, kteří mě doprovázejí na mé cestě životem, naprosto jinak. Vděčím za tuto knihu kamarádovi, který mi ji doporučil. Jsem opravdu ráda, že jsem ji četla.

15.02.2014 5 z 5