Flandil u doktora

Pokračování předchozího úspěšného titulu Flandil ve školce se tentokrát zaměřuje na problematiku úrazů, zranění, na obavy z ošetření, lékařských zákroků a nemocnice. Prostřednictvím nejrůznějších příhod a "nehod" ze života malých zvířátek se děti dozvědí o různých typech zranění a jejich léčení a také jak v takto vypjatých chvílích zvládat své emoce a obavy. Kniha bude užitečným rádcem a průvodcem nejen pro děti a jejich rodiče, ale i pro zdravotníky, pedagogické profese a všechny další, kdo s dětmi pracují. I tuto knížku Barbory Hamblin doprovázejí ilustrace Kateřiny Pažourek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394031/big_flandil-u-doktora-L6q-394031.png 4.59

Kniha Flandil u doktora

maminkoutek
25.09.2020

Kniha Flandil u doktora se zaměřuje na problematiku různých zranění, strachu z nemocnice a ošetření. Děti se na základě příhod šneka Flandila seznamují s nemocemi i úrazy, které se jim mohou často při hraní stát. Samozřejmě opět nechybí citlivý kontaktní přístup při řešení problémů, takže je kniha pěkným rádcem také pro rodiče, kteří by rádi podobný styl výchovy aplikovali u sebe doma.

popelka595
09.04.2020

Flandil ve školce i u doktora jsou jedny z mála knížek, které dokáže náš čtyřletý syn opravdu se zájmem poslouchat :)). A baví to i nás rodiče. Respektující styl výchovy je nám velmi blízký a není to tak dávno, co jsme byli sami dětmi a bývali bychom takové knížky tenkrát moc ocenili. Jsou totiž léčivé :)

Coco3
05.06.2019

Pecka kniha, stejně jako první díl. Syn, 3 roky, si ji neuvěřitelně oblíbil. Dobrodružství Flandila a jeho kamarádů a jejich různá zranění nás provázejí každý den. Líbí se mi citlivý přístup a vysvětlování dětem, některé situace už jsme díky Flandilovi u doktora absolvovali mnohem více v pohodě.

Katepaz
17.05.2019

Skvělá kniha, která pomáhá rodičům a dětem překonat strach při vyšetření u doktora. Jak vše zvládnout bez křiku a s respektem. Doporučuju!!!!!!!