LenkaGrangerová LenkaGrangerová komentáře u knih

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Upřímně řečeno, nevím co říct. Ne, že by Griša byla tak skvělá, ale byla tak obyčejná, že v ní bylo vše, co znám z jiných fantasy. Neříkám, že to bylo zlé. Jednoduše klišé. Abych jen nekritizovala, tak jsem si zamilovala Temnyje a tu "ruskou atmosféru".

29.12.2017 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Omlouvám se, ale čekala jsem od toho daleko víc. Spousta nepotřebných dialogů o ničem, žádný hlavní hrdina mi nějak nebyl sympatický... Celá kniha se točila kolem cesty časem tam (spíš zpět) a zpátky. Nic víc. Smutné...

07.12.2017 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Wow. Takhle dlouho mě žádná kniha za srdce nechytla. Nádhera!

16.11.2017 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Po přečtení musím říct, že tohle byla nejlepší doplňková HP kniha. Hlavní hrdinové byli svým osudem zajímaví, ne jako (některé!) princezny, které nechají volný průběh situaci. Samotný děj byl příjemný, odcípal a zkrátka kouzelné. Komentář Albuse Brumbál rozhodně nebyl na škodu, naopak několikrát jsem se i pousmála. Akorát ho tam mohlo být trochu méně. Doporučuju přečíst každému Potterheadovi!

27.07.2017 5 z 5

Pěkná kniha. Jediné co mi na knize vadilo byl uspěchaný konec. Čekala jsem víc akce. Ale tohle taky nebylo špatné.

23.07.2017 4 z 5

Harry Potter a Kameň mudrcov Harry Potter a Kameň mudrcov J. K. Rowling (p)

Na Harryho jsem narazila v knihovničce náhodou a pak jsem pochopila, co na tom chlapci s bleskem na čele všichni mají. Nemám slov (a to je důvod, proč tento komentář končím).

15.02.2017 5 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Jeff Kinney (p)

Přečteno za dvě hodiny. Ale mě to rozhodně nevadí! Klasická oddychovka, která mě pobavila.
(Mimochodem teď po přečtení knihy jsem ráda, že nemusím jíst ve školní jídelně dušenou směs.)

09.02.2017 5 z 5

Pátračka Gilda a Duchova sonáta Pátračka Gilda a Duchova sonáta Jennifer Allison

Jedním slovem skvělé. Na této sérii se mi líbí, že na rozdíl od většiny detektivek je hlavním tématem nadpřirozeno! A já bych na tom nic neměnila...

05.02.2017 5 z 5

Lily a zářiví draci Lily a zářiví draci Holly Webb

Skvělé! Bohužel jsem nečetla jedničku a tak jsem si myslela, že nepochopím děj. Omyl! Krásná magická knížka, která mě za mrazivých večerů zahřála u srdce ^^

03.02.2017 5 z 5

Čarokniha Čarokniha Edi Vesco

Mě se Čarokniha líbila. V knize bylo pár přestřelek, ale jinak fajn. Nejvíc mě zaujaly paranormalní jevy.

29.01.2017 4 z 5

Prázdniny s kouzelným deníkem Prázdniny s kouzelným deníkem Stefanie Dörr

Když už jsem přečetla první díl, tak jsem přečetla i druhý. Zdál se mi lépe napsaný, než ten první.

27.01.2017 4 z 5

Mega trapasy s láskou, kámošky v nouzi a další katastrofy Mega trapasy s láskou, kámošky v nouzi a další katastrofy Stefanie Dörr

Nenadchne, neurazí...
Za mě je to průměr.

27.01.2017 3 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Knížka zajímavá a musím uznat, že se četla velmi rychle! Když jsem byla malá, tak jsem taky chtěla mít nadání jako Amy. Pro lidi, které knihy hodně znamenají je tato kniha jako dělaná!

14.01.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila,ale vydat knihu jako divadelní scénář... Ne. To nefunguje. Na začátku jsem se snažila prokousat nudnými dialogy a potom se dozvídáme spousta podivností.
Například nechápu,proč se to jmenuje Harry Potter a Prokleté dítě,když je to příběh Albuse. Ale co se týče děje,tak skvělé! To s Delphi mě udivilo ( hodně ),ale jinak příběh pěkný.

08.01.2017 4 z 5

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

Knížka pěkně popsala z pohledu dítěte rozvod rodičů. Četla jsem ji kvůli kamarádce a nelituji :-)

06.01.2017 5 z 5