Lenka318 Lenka318 komentáře u knih

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

neskutečná kravina

01.04.2024

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

velmi čtivá knížka, užila jsem si jí každou stránkou. Poslední řádky napovídají že přijde další díl, asi něco bronzového :),,, hurá

28.12.2020 5 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

první kniha a u mne hned velký úspěch, už mám doma další jeho knihy a těším se.

29.09.2020 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Skvělá kniha jako každá této autorky. Děj napínavý až do konce, doporučuji přečíst

03.08.2020 5 z 5

Jak se moří revizoři Jak se moří revizoři Eva Toulová

už nazývat tuto delší povídku knihou mi přijde humorné. Začíná stranou 9 a končí 78, pak je cca 15 stránek historek a fotografií z natáčení. Ty jsou veselejší než celá kniha. Ta je nudná a každá kapitola se věnuje banální příhodě. Neumím si představit jak z toho někdo udělal film. Nuda

31.07.2020 odpad!

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

super kniha, napínavá od první stránky až do poslední,

27.07.2020 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Mám ráda tohoto autora a samostatná kniha Syn je to nejlepší co jsem od něho četla. Litovala jsem jedině toho, že jsem jí dočetla. Chtěla jsem další a další stránky. Nebyly:)

24.06.2020 5 z 5

Žena v (kon)kursu Žena v (kon)kursu Eva Brabcová

Příjemné čtení, zápletky reálné v běžném životě, doporučuji přečíst všem matkám potenciálního fracka

21.01.2020

Kdo neharaší, není chlap Kdo neharaší, není chlap Marcela Mlynářová

tato kniha mi přišla spíš jako turistický průvodce než veselé čtení. Popis trasy, pak navštíveného objektu, připomenutí historie a nakonec ukázka z jídelního lístku. Za mne tentokrát zklamání.

13.01.2020

Ze života bulíka Ze života bulíka Romana Skálová

Super. Patřím taky k blbečkům, kteří slouží svému psímu bohovi - sice špicovi, ale v lumpárnách si s Dexem můj drahoušek nezadá. Díky za prima počtení, budu se k této knížce určitě vracet. Za první čtení si člověk všechno ani nezapamatuje. Je fakt bulží. :)

12.04.2018 5 z 5