Lady.Lucrezia Lady.Lucrezia komentáře u knih

Záhada tajomného dedičstva Záhada tajomného dedičstva Ben Nevis

Další příjemná jednohubky v této sérii, která je tak trochu jiná. Kamarádi opět zažijí velké dobrodružství a to i když si krapítek prohodí role. Rozhodně doporučuji, ani nevíte, jak rychle budete na konci knihy.

05.03.2024 4 z 5

Záhada diabolskej hudby Záhada diabolskej hudby André Marx

Další skvělý příběh ze série, tentokrát nepředvídavý což vždy potěší. Pohodová jednohubka :)

15.02.2024 5 z 5

Záhada magického kruhu Záhada magického kruhu Mary Virginia Carey

Okultismus, magická moc a další záhada. Jako obvykle příjemné čtení, ale vyústění mě už bohužel nepřekvapilo.

08.02.2024 3 z 5

Záhada hlasov z podsvetia Záhada hlasov z podsvetia André Minninger

(SPOILER) Tajemné hlasy, majetná stařenka, to zavání další prací pro tři pátrače.

08.02.2024 4 z 5

Záhada zmenšujúceho sa domu Záhada zmenšujúceho sa domu William Arden

Velice příjemné čtení, elegantní klasika :) Hurá na další případ!

08.02.2024 5 z 5

Záhada miznúceho pokladu Záhada miznúceho pokladu Robert Arthur jr.

Zajímavý díl, který mě opravdu bavil. Robert Arthur Jr. prostě píše skvěle. Je to svižné, stránky otočíte jak počítačka bankovek, protože se nejde zastavit. Jde o další knížku, kterou jsem jela od začátku do konce na jeden zátah.

17.01.2024 5 z 5

Žena v mramore Žena v mramore Mary Higgins Clark

Kniha se ze začátku vlekla a moc mě nebavila, poté se vcelku rozjela. Asi bych volila jinak název, autorku jsem znala jen podle jména, ale dílem jsem byla netknutá. Zvážím další četbu, zas tak mě to nechytlo.

17.01.2024 3 z 5

Záhada kašlajúceho draka Záhada kašlajúceho draka Nick West (p)

Tento díl mě příliš nechytil, je vidět že jde o jiného autora. Text je jednodušší, předvídatelnější a některé věci mi přijdou nesmyslné.

17.01.2024 3 z 5

Tajomstvo ostrova kostier Tajomstvo ostrova kostier Robert Arthur jr.

Tentokrát si užijeme dobrodružství na ostrově a v přilehlém moři. Opět půjde do tuhého, tak se nenechte zdržovat a začtěte se do dalšího dobrodružství této trojice.

15.01.2024 4 z 5

Tajemství strašidelného zámku Tajemství strašidelného zámku Robert Arthur jr.

Skvělá kniha, absolutně nechápu že se mi dostala do rukou až po třicítce. Tohle má být četba propagovaná učiteli a rodiči mladým čtenářům a čtenářkám, zhltla jsem to jak malinu a jsem odhodlaná dát všechny případy ???

14.01.2024 5 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Mé první setkání s Dominikem Dánem rozhodně stálo za to, byl to zkrátka masakr. Podotýkám, že Beštia je kniha, kterou nechcete odložit a současně doufáte, že Vám vydrží co nejdéle. Čteno v originále.

03.01.2024

Čuňazie Čuňazie Nelly Černohorská

Tohle je sbírka, kterou nelze odložit v průběhu čtení. Perfektní, zábavné, chlípné, pokleslé a přesně dělané na odpoledne, kdy nemáte moc energie a jste vyšťavení. Dobíjí baterky na první dobrou. Díky

09.12.2023 5 z 5

Mutace Mutace Robin Cook

Kniha, která má spád, částečně předvídatelná, ale ani tak to nic nemění na příjemném čtení.

30.11.2023 5 z 5

Kóma Kóma Robin Cook

Cook mě baví, je to čtivé, ale za ten fofr konec jdou hvězdy dolů.

28.11.2023 4 z 5

22. 11. 1963 22. 11. 1963 Stephen King

Zase mě dokázal přibít ke stránkám, to snad není možný :D
Další zajímavý a velmi napínavý příběh, z pera Stephena Kinga, zahrnující velmi milé a nečekané setkání s postavami z jiného románu. 22.11.1963 je velmi příjemný mix sci-fi, hororu a krimi, který si zaslouží Vaši pozornost. Dobové reálie, odkazy i hudba, opět velmi dobře dokreslují celý příběh.

13.09.2023 5 z 5

Konečná diagnóza Konečná diagnóza Arthur Hailey

Je až neuvěřitelné, jakým způsobem autor zvládá proniknout do rozličných profesních prostředí. Opět velmi kvalitní román, smysluplná zápletka, romance i napětí. Na rozdíl od jiných Haileyho děl je zde užší počet dějových linek, nicméně rozhodně to nejde na škodu. Kdyby se mě někdo zeptal na dobrou knihu z lékařského prostředí, doporučím mu mimo jiné i tuto.

07.09.2023 5 z 5

Penězoměnci Penězoměnci Arthur Hailey

Další výborná kniha z pera Arthura Haileyho, tentokrát z bankovního prostředí. Postavy jsou sympatické, zápletka zajímavá a celkový děj velmi svižně odsýpá. Navíc si u této knihy člověk uvědomí, že některé věci jsou stále více než aktuální.

06.09.2023 4 z 5

Účinný lék Účinný lék Arthur Hailey

Další čtivý kousek z pera Arthura Haileyho, ač mě jiné jeho knihy oslovily více, nehodnotím ji špatně. Je vidět odstup od dříve napsaných děl a možná trochu z předmluvy je procítěno v duchu celého díla, hlavně pak ve finiši.

04.09.2023 4 z 5

Letiště Letiště Arthur Hailey

Mamka kdysi na tento bestseller stála frontu v knihkupectví, po dočtení jí musím dát za pravdu, stálo zo za to!
Jestli máte rádi letiště, letectví, letecké katastrofy a zajímáte se o tato témata je četba Haileyho Letiště v podstatě povinností. Nenechte se ovšem zmást, nuda, šeď či hluchá místa v podstatě nejsou. Klobouk dolů!

03.09.2023 5 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Skoro šedesát let stará kniha a příběh příjemně překvapil. Román má milostnou i krimi zápletku, odkazuje na rasové problémy doby. Velice příjemné čtení, rozhodně se nebudete nudit. Kniha je současně i dobře namluvenou audioknihou.

01.09.2023 5 z 5