kristyna6200 kristyna6200 komentáře u knih

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

(SPOILER) Trochu mě nebaví jak se zabiják táhne od dílu k dílu a navazuje kniha na knihu, od konce knihy už víte kdo bude řádit v další. S valentinem jsem to čekala, ale ne že to Nesbo udělá znovu.

Mikaelovi i Trulsovi přeju kulku do čela. Jsem šťastná že moje oblíbené postavy Katerine a Bjorn jsou šťastní až na půdu, Aurora která se snad ještě objeví z toho k mému překvapení taky vyvázla a Harry je pořád superhrdina který se dostane z každé situace.

První kniha od Nesba kde jsem konečně věděla dřív než úplně na konci jak to skončí. Může být Harry ještě víc neuvěřitelný a nesmrtelný?

07.02.2024 5 z 5

Běžkyně Běžkyně Peter May

(SPOILER) Za mě jedna z lepších v sérii. Začíná me trochu nudit formát: Margaret a Li v pohodě, vraždy, margaret a li pohádaní, za vraždy můžou mocní na které si nikdo netroufá a slízne to Li, margaret a Li se utěšují a jsou v pohodě. Ale jinak čtivé na 4* v pohodě a doporučila bych.

01.02.2024 4 z 5

Démon ze sídliště Démon ze sídliště Iva Hadj Moussa

Nejdříve jsem měla problém se začíst, potom mě upoutal příběh Anny. Škoda že kniha absolutně nic nevysvětlila, nikdo na nic nepřišel, vlastně jsou všichni obyčejní a život jde dál. Kromě přemýšlení nad zbytečností života nic. Radši bych si vybrala jinou knihu.

01.02.2024 2 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Napínavé, ale někdy tak bolestné že jsem knížku musela odložit. Konec pro Harryho jako z pohádky ale stejně mám z knihy smutný dojem, některé postavy (žádný spoiler) mi budou navždy chybět. I tak skvělá jako vždy :)

17.01.2024 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Pomalý rozjezd, ale i má chyba vracela jsem se k sérii po letech. Po prvních 150 stranách jsem se ale chytla a bylo to super. Konec mě překvapil a i naštval. Chudák Harry.

08.12.2023 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr