Kontryhelka Kontryhelka komentáře u knih

Víkend na lyžích Víkend na lyžích Robert Lawrence Stine

Moc hezké a opět zajímavé a mrazivé čtení. Tohle moc horor nebyl, spíš thriller, ale i tak stojí za přečtení. Pěkné.

Večírek s překvapením Večírek s překvapením Robert Lawrence Stine

Čtivé, hodně zajímavé a velice překvapivý konec. Kniha mi přišla o dost tlustší, než ostatní díla. Ale ničemu to nevadilo, pohodově se četla a než jsem se nadála. Byla na konci.

V cizím těle V cizím těle Robert Lawrence Stine

Tohle jsem nějak nepobrala. Spíše slabší, moc se mi nelíbilo.

02.12.2020 2 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

(SPOILER) Jedna z mých velmi oblíbených knih přečtená mezi prvními. Hrozně jsem se bála, hlavně té Catheriny, jak vstupovala do té Ley. Fuj, úplně jsem se s Leou ztotožnila a bylo mi z toho mdlo. Fakt mně tenhle příběh dostal.

Smrt ze záhrobí Smrt ze záhrobí Robert Lawrence Stine

Tady jsem se bála. Opravdový horor.

Smrt na druhou Smrt na druhou Robert Lawrence Stine

Jedna z mých hodně oblíbených. Zajímavá forma pomsty na kamarádkách. Fakt stojí za to. Jak ta pomsta, tak za přečtení.

Sázka Sázka Robert Lawrence Stine

Hodně se mi tenhle díl líbil. Kterak chudou dívku zneužije pro své nekalé pikle parta bohatých fracků. Opravdu zajímavé a opravdu věřím, že tohle je i ze života. Chudák se dá koupit bohatým, protože věří, že to s ním myslí dobře a neuvědomí si následky. Nikdy si jen tak bohatý nezačne s chudším. Tak to je, bohužel i v normální světě, ne jen na papíře.

Pronásledovaná Pronásledovaná Robert Lawrence Stine

Hodně divný díl, kterému jsem nepřišla na chuť při prvním začtení se. Musela jsem knihu odložit a za čas se k ní vrátit, a byla jsem ráda. Začetla jsem se a dočkala se opět parádního hororu. No spíš thrilleru.

Pověrčivý Pověrčivý Robert Lawrence Stine

Tuhle knihu jsem si hodně oblíbila. Byla jsem na ní zvědavá, protože jsem od pana Stinea četla jen stopy hrůzy a byla dychtivá na takovýto román. A nebyla jsem zklamaná. Opravdu jsem dostala to, co jsem očekávala. Prima příběh, tajemno, nevědomost hlavní hrdinky, napětí a horor. Hodně zajímavý příběh a ještě zajímavější konec. Za mně požitek.

Polibky smrti Polibky smrti Robert Lawrence Stine

Krásné, upírské, zajímavé.

Perfektní buchta Perfektní buchta Robert Lawrence Stine

(SPOILER) Tak tohle bylo hustý. Kterak nová dívka dala pěkně čoud frajerovi, který zavinil nehodu své dívce a ta převtělená mu to šla pěkně spočítat.

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Tak tenhle díl byl pro mně hodně emotivní, bylo mi líto těch dvou chlapečků. Opět zajímavé postavy a padouch, do kterého bych to neřekla. Zajímavé.

Nový chlapec Nový chlapec Robert Lawrence Stine

Přečteno jedním dechem a na jeden zátah. Líbilo se mi moc.

Nová dívka Nová dívka Robert Lawrence Stine

Hezký a dojemný příběh.

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Robert Lawrence Stine

Bála jsem se , člověk nevěděl odkud přijde úder a proč.

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Robert Lawrence Stine

Fakt dobré čtení, a až do konce jsem byla napnutá, jak to vlastně všechno dopadne. Dopadlo - blbě pro hlavní hrdinku. Musela se vzdát psychopatce.

Na konci číhá smrt Na konci číhá smrt Robert Lawrence Stine

Tak tohle byla fakt hustá jízda. Nakonec se vše vysvětlilo, ale chudáci hlavní aktéři této jízdy.

Mlčení noci Mlčení noci Robert Lawrence Stine

Kterak nafoukaná Reva tvrdou lekci dostala. zaslouženě. Nafoukanej fracek. Pak se zklidnila,ale už bylo pozdě.

Klub děsu Klub děsu Robert Lawrence Stine

Tenhle díl se mi líbil trochu méně, ale klasický Stine tam prostě je. Jen nemůže psát pořád dokola to samé, musí občas lehce odbočit. Ale jen lehce. A stejně se mi nikdy nepřesytil. Vše je tak, jak má. A o tom to je.

Hrůzostrašné léto Hrůzostrašné léto Robert Lawrence Stine

Řekla bych, že to jeden ze slabších dílů od autora. Je to dobře napsané, což o to, ale měla jsem pocit, že tomu něco chybí.