Nejlepší přítelkyně

Kdo je Honey Perkonsonová? Všem na Shadysideské střední škole říká, že je nejlepší kamarádkou Becky Norwoodové. Ale Becka si je jistá, že se s Honey nikdy předtím nesetkala. Honey se systematicky vtírá do Becčina života a ve všem ji kopíruje. Ale když si Becka dovolí mít víc než jednu „nejlepší kamarádku“, začnou se dít hrozná neštěstí. Chce Honey jenom mít přítelkyni? uvažuje Becka. Nebo chce mít víc – mnohem víc?!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21979/nejlepsi-pritelkyne-21979.jpg 350

Kniha Nejlepší přítelkyně

Martin82

Ten konec knížky byl slušně řečeno velmi originální...žádné vysvětlení proč se ta slečna Medík tak chovala. Příběh nenadchne ale ani neurazí..béčko hraničící s céčkem - 50%

hippiesak

Jako fakt? Nechybí tam tak 1/3 knihy? Te je fakt konec? Hm, tak asi jedna z nejslabších knih od R.L.Stine, co jsem četl. Jako dám tomu tak 1,5 hvězdy, max. 2, kniha mě držela v určitém napětí, čekal jsem, jak to vše dopade, ale konec mě neuspokojil. Fakt slabota.

Kontryhelka
02.12.2020

Fakt dobré čtení, a až do konce jsem byla napnutá, jak to vlastně všechno dopadne. Dopadlo - blbě pro hlavní hrdinku. Musela se vzdát psychopatce.

evca7271
08.04.2017

velice ctive a napinave az do konce

marek6463
02.07.2016

Takový odvar pro puberťáky či slabší thriller na jedno počtení.

Dinosaur
21.06.2016

(5/10) Docela mě to bavilo, ale myslel jsem, že se dočkám nějaké opravdu zajímavé pointy nebo vysvětlení a ono nic... proto mě konec poněkud zklamal.

Madame Okta
Madame Okta