Sázka

Johanna Wiesová nepatřila nikdy k partě bohatých studentů kolem Dennise Arthura a nedovedla si vysvětlit, proč se o ni náhle začal zajímat. Ale byla schopná udělat cokoliv, aby jejich zájem pokračoval, a hlavně aby se Dennis stal jejím chlapcem. Když jí Dennis na základě sázky navrhl, aby zabila jejich učitele dějepisu, neřekla ne. Nemohla říct ne. Nakonec, byl to jenom vtip, ne? Ale pak se ukázalo, že ten vtip zašel příliš daleko, a celá škola čeká, co Johanna udělá. Ta sázka byla míněna vážně… smrtelně vážně. Co udělá? Opravdu dokáže pro lásku zabít?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21975/sazka-21975.jpg 2.933

Stopy hrůzy - Ulice strachu 26.

Literatura světová, Horory, Pro děti a mládež

Vydáno: , Signet

The Dare, 1994

Kniha Sázka

Kontryhelka
02.12.2020

Hodně se mi tenhle díl líbil. Kterak chudou dívku zneužije pro své nekalé pikle parta bohatých francků. Opravdu zajímavé a opravdu věřím, že tohle je i ze života. Chudák se dá koupit bohatým, protože věří, že to s ním myslí dobře a neuvědomí si následky. Nikdy si jen tak bohatý nezačne s chudším. Tak to je, bohužel i v normální světě, ne jen na papíře.

Ookmalej
04.06.2018

Odpočinková četba, u které vzpomínáte na pubertální léta, kdy jste knihy tohoto typu hltali jedním dechem. :-P Akorát mi přišlo trochu praštěný, že charakterní hlavní hrdinka úplně normálně přemýšlí o vraždě... Přišlo mi to přitažené za vlasy. Ovšem jako dvanáctiletá jsem to přímo hltala.

Misan1993
04.06.2013

Mne kniha bavila, nechápu takové hodnoceni. Takova večerní odpočinková četba, k hruze to ma však daleko ;)

Madame Okta
Madame Okta