koblizek8 koblizek8 komentáře u knih

Šepot vzdálených chvil Šepot vzdálených chvil Kate Morton

dostala jsem ji pod stromek, moc se na ni těším, zatím mi přišlo, že každá další autorčina knížka byla lepší než ta předchozí, tak jsem zvědavá, jestli tato kniha splní očekávání

26.12.2015 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

druhá knížka autora se mi líbila mnohem víc než ta první. syrové, trochu vulgární, trochu brutální, ale vlastně i trochu naivní.
opravdu čtivé.

12.12.2015 4 z 5

Fénix Fénix Cynthia Harrod-Eagles

vždycky je mi líto, když Morlandy dočtu a těším se na další díl.

Mosty do Tel Avivu Mosty do Tel Avivu Jiří Šulc

skvělá kniha. Pan Šulc píše opravdu velice čtivě. Jsem ráda, že se můžu takovou formou dozvědět i něco víc o našich dějinách....
Těším se na další jeho knihu.

13.10.2015 5 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

čtivá kniha, ale zápletka dost přitažená za vlasy. aspoň že to autorka ukončila tak, jak to ukončila.

10.10.2016 3 z 5

Čas mezi šitím Čas mezi šitím María Dueñas

Pekna kniha, libila se mi ta podrobnost a komplexnost liceni prostredi a tak.

03.05.2016 4 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

autorku mám moc ráda a tahle kniha byla zase trochu jiná. zajímavé postavy, napínavý děj, pěkná zápletka.

12.12.2015 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

mně se knížka líbila. nic není černé nebo bílé..dobře vystihuje takovou tu lidskou ubohost.

Místo pro tajnosti Místo pro tajnosti Tana French

aneb cesta do hlubin pubertální duše. zbohatlíci, šikana, podezřívání a pochybnosti. to se mi líbilo, nadpřirozené prvky mi tam trochu vadily.
kniha byla celkově moc čtivá, ale rozuzlení mě trochu zklamalo.

03.11.2015

Byla jsem ženou nacistického oficíra Byla jsem ženou nacistického oficíra Edith Hahn Beer

moc pěkná knížka. Krásně napsaná.

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

ze začátku jsem si musela trochu zvyknout na styl psaní, ale potom už to šlo samo.
hrozné věci, a potom ta generační propast. kdo nezažil, nepochopí, některé věci jsou zkrátka nepřenositelné

19.03.2015 5 z 5