knihovniceS knihovniceS komentáře u knih

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

moc pěkné - autor nezklamal

12.01.2017 5 z 5

Pražské příběhy 2 - Cesta na Hradčany, Nový Svět a zpátky na Malou Stranu Pražské příběhy 2 - Cesta na Hradčany, Nový Svět a zpátky na Malou Stranu Dan Hrubý

Miluji Prahu, ráda čtu o Praze a Dan Hrubý umí pěkně převyprávět příběhy obyvatel těchto domů, které mnohdy i překvapily. Nejsou to jen "drby". Doporučuji.

24.11.2016 5 z 5

Češi, blindujte se! Češi, blindujte se! Jaroslav Filip

Napínavé a čtivé, kniha se mi moc líbila. Vřele doporučuji.

23.11.2016 5 z 5

Půjčiti stříbro, loupiti zlato Půjčiti stříbro, loupiti zlato Catharina Ingelman-Sundberg

Popravdě řečeno, čekala jsem větší legraci ...

02.11.2016 2 z 5

Jsem nadšená. Už jsem přečetla 2/3 a příběhy lidí jsou velmi zajímavé

02.11.2016 5 z 5

Pražské příběhy - Na cestě Malou Stranou Pražské příběhy - Na cestě Malou Stranou Dan Hrubý

Moc se mi líbila procházka po Malé Straně a příběhy ....

02.11.2016 5 z 5

Paměti komorníka císaře Františka Josefa I. - Císař v nedbalkách Paměti komorníka císaře Františka Josefa I. - Císař v nedbalkách Eugen Ketterl

Velmi zajímavé počtení. Kdo má rád zajímavosti o slavných lidech - doporučuji!!!

27.08.2016 4 z 5

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

Knihu jsem nedočetla, nějak mě nechytla. Vydržela jsem do půlky a potom jsem ji odložila.

14.05.2016 2 z 5

Meda Mládková – Můj úžasný život Meda Mládková – Můj úžasný život Ondřej Kundra

Zajímavá kniha - úžasná žena. Kniha je napsaná formou rozhovoru. Redaktor se cíleně ptá, paní Meda odpovídá a čtenář žasne, co ta žena vše zažila a dokázala. Vřele doporučuji.

18.04.2016 5 z 5

Fronta na lásku Fronta na lásku Blanka Faltová

Úžasné čtení, napínavý děj. Smutný příběh dnešní doby, který se krásně čte, protože autorka Vás vtáhne do děje. Doporučuji!!!!

18.04.2016 5 z 5

Doktor v žitě Doktor v žitě Richard Gordon (p)

No, nic moc, James Herriot je o 100 % lepší ....

03.03.2016 1 z 5

Zdřímněte si Zdřímněte si Ruediger Dahlke

Pokud jsem doma a nelehnu si po obědě na svých "dvacet", tak později usínám u knihy nebo u televize :)

28.02.2016

Setkání v Londýně Setkání v Londýně Milada Vrbová

Kniha se mi líbila. Za našeho mládí se moc nikam nemohlo a na západ už vůbec ne .... Dnešní mládež má široké pracovní i poznávací možnosti a to je dobře.

15.02.2016 3 z 5

Gutta z Bubnu Gutta z Bubnu Anna Beatrix Bártová (p)

Gutta z Bubnu se mi moc líbí, je to opravdu pěkné čtení. Nyní je Gutta k dispozici našim čtenářů a mohu ji vřele doporučit!!! Z Klučova zdraví knihovnice Janina

04.12.2015 5 z 5

Ruku na srdce, náhody neexistují Ruku na srdce, náhody neexistují Petr Rajchert

Čtu v noci,ale to dlouho nevydržím. Dnes místo abych něco dělala na zahradě, sedím na lavičce , vyhřívám si staré kosti a čtu, a čtu .... lidičky je to napínavé. Kniha je poutavě napsaná a zaujme čtenáře svým spádem.

24.09.2015 5 z 5

Hluchá zrna Hluchá zrna Jaromír Pilný