Fronta na lásku

Fronta na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284542/bmid_fronta-na-lasku-rAK-284542.jpg 4 18 11

Že se život s někým z nás nemazlí, na vlastní kůži pozná i Sabina Lojdová, dívka nadaná, krásná a podmanivého pohledu. Sabině je sedmnáct, když se poprvé zamiluje. Bohužel, jak se to často stává, do nesprávného člověka. Až do nedávna byla bezproblémovou studentkou, ale po smrti jejích rodičů s ní osud pořádně zamával. Je posedlá rebelií, odmlouvá babičce, která se o ni stará, a po častých neshodách utíká z domu. Cítí, že musí jít za hlasem svého srdce a na nic se neohlížet. Drsný příběh odehrávající se převážně pod klenbou matičky Prahy.... celý text

sabca
12.07.2018

Knihu jsem přečetla během 2 dnů a moc se mi líbila. Vyprala jsem si jí pro splnění Čtenářské výzvy jako knihu s mým jménem. Ožehavé téma - drogy - byla podáno zajímavým způsobem. Doporučuji

kopretinka123
30.11.2017 5 z 5

Kniha, ktera me vtahla do deje. Pribeh misty smutny az tvrdy, ale se stastnym koncem. Vrele doporucuji.

Ivet65
17.11.2017 5 z 5

Knihu mohu jen doporučit. Milovníci reálných příběhů, kde se řeší současná problematika společnosti, si přijdou na své. Určitě by si knihu měli přečíst mladí lidé, kteří se ve svém okolí setkávají s podobnámi problémy svých vrstevníků.

helča5
18.06.2017 odpad!

Knihu jsem nedočetla,je psaná nezáživným způsobem,i když téma je zajímavé.

Proofreader
29.04.2017 5 z 5

Pribeh ze zivota, ktery me opravdu zaujmul. Mohu jen doporucit.

Jana_Hlus
22.10.2016 3 z 5

Příběh psaný dnešní dobou. Drsný, ale na rozdíl od jiných textů neberoucí čtenáři naději, že i velmi komplikované a problematické situace mají šanci na dobrý konec. Často se mi zdá, že současní autoři si libují v depresivních textech zakončených beznadějí. Což však není případ této knihy a to velmi kvituji. 3/5

zdehan
20.06.2016 5 z 5

Kniha je zajímavě napsaná,mě se moc líbila mužu doporučit.

alnahu
30.05.2016 5 z 5

Velmi emotivní ,drsný příběh Sabiny a její babičky . Ze Sabinou se život nemazlí, přijde rázem o oba rodiče, vezme si ji do opatrovnictví její babička. Sabina bezproblémová studentka, která ,jako všichni mladí podlehne lásce, ale bohužel ne té pravé . Lásku hledá u feťáka Filipa, který její naivity využívá, opustí babičku a domov a jde bezhlavě za svou láskou. Díky tomu si Sabina sáhne až na samé dno. Kniha nakonec končí dobře ,Sabina si vše uvědomí a rozhodne se pomáhat druhým, kteří se též dostanou ne vlastní vinnou do situace ,jako ona sama. Najde opět sílu k životu, vrací se k milující babičce a pozná díky Lukášovi lásku, tentokrát opravdovou. Tuto knihu ,bych doporučila všem mladým od 15 let, jako povinnou četbu.

gabi0411
24.05.2016 5 z 5

Pěkné čtení. Místy dost drsné, ale to se u tohoto tématu dalo očekávat. Opravdu pěkná kniha, mohu doporučit.

MíšaK.
25.04.2016 3 z 5

Strašně hezké a originální téma. Zachycovalo to opravdu dnešní realitu a občas jsem cítila vlhké oči. Autorka to moc dobře vystihla akorát by to chtělo ještě něco, co by mne donutilo knížku přečíst jedním dechem a cítit se v kůži Sabiny.

knihovniceS
18.04.2016 5 z 5

Úžasné čtení, napínavý děj. Smutný příběh dnešní doby, který se krásně čte, protože autorka Vás vtáhne do děje. Doporučuji!!!!

pro ženy

Blanka Faltová