knihomolkajesie knihomolkajesie komentáře u knih

Hrdina Hrdina Samantha Young

Příjemný, romantický příběh, kterému v podstatě kriminální zápletka, dodává tu správnou šťávu. Přiznám se, že takovou zápletku jsem ani v nejmenším nečekala a jakmile jsem se k ní dostala, musela jsem knihu ihned dočíst, abych věděla, jak to dopadne.

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Dle popisu jsem měla dost velká očekávání, ale nakonec přišlo jen zklamání. Absolutně jsem se do knihy nedokázala začít. Byť s Eden v podstatě ve všem souhlasím, nedokázala jsem knize přijít na chuť a to tento žánr patří mezi mé oblíbené. Něco mi tam prostě chybělo. Knihu jsem četla týden a musela jsem se k tomu dost přemlouvat.

20.04.2021 2 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Ani ve snu by mě nenapadlo, jak silný příběh se za tímto názvem a popisem skrývá. Naprosto nečekaný příběh se zajímavou zápletkou, která perfektně obohatila jinak klasický romantický příběh. Malinko mě zklamal konec (Angela), který mi přišel, že se do celkového konceptu knihy ani trochu nehodil, ale jinak skvělé. V závěru mi nakonec i ukápla slza

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Romantická zápletka se dala v podstatě předvídat. Nicméně osobní příběhy Jacka a Camilly tomu dodali to správné. V závěru mi ukápla slza, byť jsem happy end očekávala.

Nahá Nahá Raine Miller

Dost jsem se těšila, až se k této sérii dostanu. Po přečtení první části mé nadšení značně opadlo. Na můj vkus Brynna podlehla Ethanovi, až příliš rychle. V podstatě ze dne na den. Celkově mi příběh přišel příliš rychlý a nejsem si jistá, zda mám chuť sérii dočíst.

31.03.2021

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tak tohle je psycho, zvrácené, šílené, ale přesto boží! Dlouho jsem se celou sérii čekala, až se uvolní v knihovně, nechtěla jsem si rovnou kupovat, když jsem si nebyla jistá, ale teď vím, že tuhle sérii doma rozhodně potřebuju. Byly chvíle, kdy jsem si říkala, že je to fakt zvrácený a šílený, obzvláště Stříbrná labuť, ale i přesto jsem se od knih nemohla odtrhnout :) Madison je sice na jednu stranu naivní, ale na druhou stranu se mi líbí její drzost a provokace.

18.03.2021 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Naprosto souhlasím s většinou komentářů. Tahle kniha je jedno obrovské zklamání. Autorka by si měla nejprve přečíst nějaký skutečný erotický román než za něj začne vydávat tohle.
Kiera působí jako svatá přitom má dvouletý dle všeho fungující vztah. To, jak jí pohoršovala i sprostá slova, mě vytáčelo a ne zrovna málo. Ani v nejmenším jsem nepochopila, co na ní Kellan viděl. Stejně tak se mi nelíbilo, že pro ní byl Denny bůh a najednou nevěděla, kterého má radši. WTF?! Přečetla jsem už desítky, ne-li stovky knížek, ale jen hodně málo mě zklamalo tolik, jak tahle.

07.04.2021 odpad!

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Ne, ne, ne, prostě ne. Téhle autorce na chuť asi nikdy nepřijdu. Přišlo mi to jako další tuctový příběh červené knihovny. Zamilovali se, byli rozděleni, setkali se, vzpomněli si, on vše zahodil a byl happy end.

29.03.2021 odpad!

Láska online Láska online Penelope Ward

Moderní popelka tak trochu jinak. Nevím, proč, ale téhle autorce nějak nedokážu přijít na chuť. Sice příběh byl jiný než jsem čekala dle názvu a stručného popisu, ale i přesto mi to přišlo tuctové.

29.03.2021

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Doufala jsem, že byť je Malum o Nateovi a Tillie, nezapomene se ani na Madison a Bishopa. Říkala jsem si, že Madison přece nebude v pozadí. Ovšem to, co se s ní dělo, mě teda upřímně vytočilo. Stejně jako otevřený konec. Na jednu stranu ne všechny knihy musí mít happy end, ale na druhou stranu se to tak trochu očekávalo vzhledem k tomu, čím si museli všichni projít.

18.03.2021