Knihomolka728 Knihomolka728 komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Neskutečně krásná kniha. Měla jsem ji přečtenou za pár hodin a od začátku do konce jsem se neskutečně bavila.
Miluju obě dvě spisovatelky a hlavně miluju jejich spolupráci.
Ke konci knihy jsem brečela.
Knihu na 110% doporučuji

21.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Jedno slovo. ÚŽASNÁ ❤️
Kniha byla naprosto perfektní. Líbila se mi od začátku do konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Obě dvě postavy mi byly hrozně sympatický. Hlavně Leka. Do toho jsem se zamilovala hned od začátku. Líbilo se mi jak ju chránil. Prostě dokonalá knížka. Musíte si ji přečíst ❤️

17.02.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Podle mě nejlepší díl ❤️
Od začátku do konce jsem se neskutečně bavila❤️
Oba hlavní hrdinové mi byly hrozně sympatický a hned jsem se zamilovala do Issaca❤️
Prostě třešinka na dortu ❤️❤️
Doufam že budou další knihy od této úžasné autorky ❤️

24.04.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jedna z nejlepších knih od Colleen❤️. Jsem neskutečně ráda že jsem si ju mohla přečíst.
Doporučuji si přečíst.

14.06.2019 5 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Tuhle tu sérii nemám moc ráda. Už od začátku jsem chtěla Avu vzít a proplesknout???? Jak se někdo může za pár dní do někoho bezhlavě zamilovat??? Vždyť o něm nic neví,jen vi že vlastní "hotel".
Místo aby problémy řešila tak furt jenom utíkala,žarlila jak pominuta. Když na něho byla naštvaná tak ji to moc dlouho nevydrželo, stačilo aby na ní sáhl a už mu hned odpustila?
No a Jess toho bych vzala a nakopala do za*ku.. Přímo jsem nesnášela jak skoro na každé stránce začne počítat 3...2...1...0...
Co to mělo za smysl??? Proč to dělal?? Bože a jak ji rozkazuje a nadávají že mluví sprostě... Však sám nadává jak dlaždič..
Navíc Ava byla strašně naivní a neviděla nic jiného než Jessa.. Měla by si sundat ty růžové brýle
Série Zaslíbená byla mnohem lepší

01.04.2020 2 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Jak popsat tuhle sérii.. Vlastně ani nevím. Eva se mi ani moc nelíbila, byla taková ubrečená, pořád někam utíkála a celkově je taková uknouraná. Ale trochu ji chápu, protože se ji stala strašná věc takže.. Gideon se mi zdál v pohodě. Byl takovej starostlivý ale někdy to fakt přeháněl... To že občas rozhodoval za Evu se mi zdálo otravný. A bylo otravný jak furt za ni běhal... Ona utíká a on nahání..
Cary... Bože to byla tak otravná postava!!!! Vůbec ale vůbec bych ho tam nedávala. Od začátku do konce, pokaždé když přišel na scénu jsem protáčela oči. Fňukal že miluje toho kluka a přitom chrápal s tou modelkou.. No a Evina matka? Tak ta je na facku!!!! Chápu její dceři se stala hrozná věc a chce ju chránít ale že ju bude špehovat a bude ji kecat do života když je už dávno dospělá?? I když je mi líto že umřela...
Když nemám co číst tak si nějaký díl přečtu ale není to moje oblíbená série.
Tak 4*

26.01.2020 4 z 5