knihomil1 knihomil1 komentáře u knih

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Jedním slovem luxusní knížka - humorná a velice čtivá.

14.05.2020 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Kniha se skvěle čte, napínavý příběh vás vtáhne do děje, ale nic zbytečně nenatahuje. První díl hodnotím výborně ;)

14.05.2020

Otevřená zpověď rodiny Prudilů Otevřená zpověď rodiny Prudilů Daniela Kántorová

Skvělá oddychovka, dost jsem se nasmála :) je to taková jednohubka

14.05.2020

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Skvělé!Tahle série se mi opravdu velice líbila :) Doporučuji

14.05.2020 4 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Bezva kniha pro kohokoliv, kdo alespoň trochu rozumí počítačům a hrál někdy nějakou hru. Doporučuji! :))

24.05.2016 5 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Tuhle knihu jsem si koupila, protože mě zaujala její krásná obálka a když jsem se doma podívala dovnitř knihy a zjistila jsem, že je psaná formou dopisů, tak jsem byla lehce zklamaná, ale když se do ní začtete a opravdu si na ni uděláte čas a klid, tak Vás uchvátí nejen tím jak je to psané, ale i tím, že mě osobně tahle kniha nutila přemýšlet nad věcmi, co se děly v knize ale i ty co zažíváme v normálním životě a jak jsou některé věci nespravedlivé nebo je nechceme dělat, ale stejně je děláme například pro své nejbližžší nebo že si málo říkáme, že se máme rádi atp. Prostě mi přijde, že tahle kniha dá každému čtenáři něco jiného a každý si v ní něco najde, ať už ty bolestné chvilky ze ztráty nebo ty pěkné chvíle. Každopádně každý okamžik v životě stojí za to a my bychom si je měli užívat.
Takže rozhodně doporučuji. :)

04.05.2016 4 z 5

Vidořád Vidořád Samantha Shannon

Naprosto nejlepší kniha včetně předchozího dílu!!! Doporučuji! :)

04.01.2016 5 z 5

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Celou tuto triologii bych shrnula jedním slovem : Úžasné!
Doporučuji :)

21.08.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Původně jsem si říkala, že by knižní série měla skončit u dílu Město ze skla, ale rozhodně nelituji, že jsem přečetla i další díly a samozřejmě i tento. Kniha byla velmi čtivá (stejně jako ostatní díly) a skončila podle mých představ. Rozhodně doporučuji. :)

30.07.2015 5 z 5