klarka61 klarka61 komentáře u knih

Plamene inkvizície I. Plamene inkvizície I. Marija Jurić Zagorka (p)

Tyhle knihy od Zagorky jsem četla ještě jako mladá holka a vím, že se mi hodně líbily. Opravdu velice čtivé příběhy, byla jsem z nich nadšená.

29.03.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásná kniha, ovšem na Než jsem tě poznala nedosáhne. Proto dávám jen 4 hvězdičky

28.03.2016 4 z 5

Dívka od řeky Dívka od řeky Tania Crosse

Nádherná knížka, pěkně vybudovaný příběh, kde nechybělo napětí ani romantika, ale hlavně Vás osloví 2 hlavní hrdinové svou neutuchající sílou překonávat překážky.Když začnete číst, nejde se od ni odtrhnout. Vřele doporučuji.

13.03.2016 5 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel

Četla jsem už od Becnel lepší a nebo možná jsem na to nebyla správně naladěna. Dávám jen 3 hvězdičky

25.02.2016 3 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Knižka se hezky četla, ale ty časové skoky mi nepřišli moc chytré.

09.02.2014 4 z 5

Mark Dzirasa - 21 dnů Mark Dzirasa - 21 dnů Jaroslava Timková

Jo, tak právě tu knihu čtu a je to opravdu velice inspirativní. Ale člověk musí trochu "dospět" a být schopen přijmout i odlišné názory, aby byl schopen knihu plně ocenit. Fakt všem hledajícím doporučuji.

09.02.2014 5 z 5

Pomoz si sám, stejně ti nikdo jiný nepomůže Pomoz si sám, stejně ti nikdo jiný nepomůže Josef Kirschner

Doporučuji

01.02.2014 5 z 5

Doporučují všem, kteří mají problémy se sebeprosazením. Navíc je tam velice přístupně popsaný autogenní trénink. Pro ty, co neví o co se jedná, tak jde o ovlivňování podvědomí, relaxační techniku, autosugesce... Doporučuji.

23.01.2014 5 z 5

Bible egoistů Bible egoistů Josef Kirschner

V této knize je třeba vybírat, co je vhodné pro vás a co již přesahuje meze vašeho vidění světa. Ale rozhodně inspirující pro lidi, jako jsem já.

23.01.2014 5 z 5

Bouřlivý příliv Bouřlivý příliv Nora Roberts

Čtivá kniha, ale jako jedna z mnoha.

23.01.2014 4 z 5

Vyzvedla jsem si knihu dnes v knihovně a nejde se od ní odtrhnout. Doporučuji všem učitelkám, vychovatelkám a sociálním pracovnicím. Já sama jsem se často zastyděla, jak málo trpělivosti občas ve škole mám. A poznámka k Alma -Nacide: o americkém školství jsem si nikdy nedělala příliš velké iluze a ani si je asi nikdy dělat nebudu. Ta kniha také hodně napovídá o tom, jak tam funguje sociální ochrana děti. Resp. jak nefunguje...

08.01.2014

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Velmi příjemná oddechovka, která nutí k zamyšlení. Děsivé dětství pronásleduje člověka celý život, ale láska milujících adoptivních rodičů dokáže negativa zmírnit. I pěkně vystavený příběh. Těším se na 2 díl. Již je zamluvený v knihovně.

03.01.2014 5 z 5

Osamělost prvočísel Osamělost prvočísel Paolo Giordano

Právě mi oznámili z knihovny, že mám knihu připravenou k vyzvednutí. Mám ale už delší dobu deprese. Mám jí vůbec číst, nebo po přečtení na tom budu ještě hůře?

02.01.2014

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Pěkná kniha, vtáhla do děje a nešlo se odtrhnout, hlavně v závěru. Ale to rozuzlení...Přinejmenším překvapivé.

29.12.2013 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Knihy od R. Becnel jsem objevila úplně náhodou a hned 1. mně upoutala. Vím, že jsou zcela nereálné, také je nemůžu číst vždy, ale od reality všedního života, kolikrát i velice bolestného, dokážou dokonale odpoutat a to mně osobně někdy stačí. Když chci číst moudra a filosofické úvahy o životě, tak prostě Becnel odpočívá v knihovně.

28.12.2013 5 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Kniha docela ušla, ale protože jsem sama zažila úmrtí manžela a vím co to obnáší, přišla mi kniha dost nereálná a z jiného světa. Často jsem ji chtěla odložit a nadobro přestat číst. K dočtení jsem se nutila.

26.12.2013 2 z 5

Člověk není nikdy úplně šťastný Člověk není nikdy úplně šťastný Anna Gavalda

Prostě Anna Gavalda je super.

01.12.2013 5 z 5

Prostě spolu Prostě spolu Anna Gavalda

Annu Gavaldu jsem objevila úplně náhodou a je to moje oblíbená spisovatelka. A tahle kniha je ze všech snad nejlepší. Skvělé počteníčko, pohlazení pro citlivé dušičky.

01.12.2013 5 z 5

Uvěří nám ještě někdy? Uvěří nám ještě někdy? Michael Moore

Opět skvěle napsaná kniha, tentokrát nechává autor promlouvat jiné a je to silná kritika zahraniční politiky J.W.Bushe.

29.11.2013 5 z 5

Fahrenheit 9/11 Fahrenheit 9/11 Michael Moore

Doporučuji všem nekritickým obdivovatelům Ameriky a exprezidenta J.W. Bushe. Protože sama jsem už dokonale vystřízlivěla z tzv. demokracie po Americku, kniha mně jen utvrdila v tom, že "není Amerika vše, co se třpytí." Ještě bych chtěla vidět film.

29.11.2013 5 z 5