kkulhava18 kkulhava18 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Prostě srdcovka. K tomu není co víc dodat. :-)

30.03.2020 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Snad ještě nikdy se mi nestalo, že by mně z knihy mrazilo. Tato kniha je tedy první, které se to povedlo. Zážitek z knihy mám silný a dlouho jí budu dostávat z hlavy. Silné pouto mezi dvěma hlavními postavami mi nahánělo husí kůži a připadalo mi tak moc skutečné... Knihu jsem přečetla během dvou dní a nemohla jsem se jí nabažit. Moc krásné. Děkuji za tento čtenářský zážitek. (:

01.08.2018 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Přečteno jedním dechem. Kniha mě pobavila, ale také inspirovala a motivovala. Příjemné překvapení, doporučuji.

03.02.2018 5 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

V knize mě na první pohled zaujaly podrobné popisy a pěkné poetické zpracování. Příběh byl čtivý, ovšem od psychothrilleru či hororu jsem čekala něco víc. Jde spíše o výčet emocí, kterými si hlavní hrdinka Vik prochází, a o příběh se zajímavým koncem. Nebylo to špatné a myslím, že když autorka bude ve psaní knih pokračovat, budou čím dál lepší.

19.08.2018 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Velice chytlavá kniha. Těžko a nerada jsem se odtrhávala od jejího čtení. Také díky tomu jsem ji měla přečtenou během pár dní. Po přečtení jsem se musela znovu vrátit k první kapitole, aby mi vše zapadlo do sebe. Tuto knihu budu mít ještě dlouho ve své hlavě. Vřele doporučuji. :)

29.06.2018 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Už mě to tolik neuchvátilo, jako Muffin a čaj, ale i tak krásné. Děkuji a knihu doporučuji.

09.07.2019 4 z 5

K moři K moři Petra Soukupová

Knihu jsem měla přečtenou během pár dní. Je napsána tak, že jsem v ní rychle proplouvala, až jsem se divila, kolik jsem toho během chvíle zvládla přečíst. Bylo to moje první setkání s Petrou Soukupovou a po přečtení jsem si jistá, že určitě ne poslední. V knize jsou příběhy ze života. Líbí se mi detailní popis povah osob, které zde vystupují. Knihu určitě doporučuji.

24.05.2018 4 z 5

Skoncovat s Eddym B. Skoncovat s Eddym B. Édouard Louis (p)

Poutavý příběh o francouzské chudé společnosti. Hlavní postava, kterou je sám Eddy, tedy autor, zažívá muka kvůli nepochopení jeho homosexuální orientace ve škole, ve vesnici, ale také v rodině. Zároveň je příběh vykládán sarkasticky a vtipně. Mně se osobně kniha velice líbila, je chytlavá.

04.07.2018 4 z 5