kkouzlo kkouzlo komentáře u knih

Prevítem snadno a rychle / How to be a Little Sod Prevítem snadno a rychle / How to be a Little Sod Simon Brett

Nenáročná kniha pro zasmání, po dlouhé době jsem se smála u čtení nahlas. Příjemné zpestření mateřské dovolené, kdy vše vidíte z pohledu mimina ;-)

12.08.2013 3 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Závěr knihy jsem si představovala jiný, ale mile mě překvapilo, že se neopakovalo vysvětlování děje z předchozích dílů. Křížové války trochu zdlouhavé, ale bez nih by neměla autorka o čem psát

06.08.2013 4 z 5

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

Třetí díl jsem považovala za nejslabší, ale je to tento, hlavní postavy ustupují do pozadí, křížová výprava mě nezajímala, opět opakování děje a pravopisné chyby. Čím dál tím více je mi sympatická postava Lukase, kterému fandím od začátku více než Christianovi.

18.07.2013 4 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Pro mě nejslabší díl z prvních tří. Možná dáno tím, že příliš nemiluju válečnou literaturu a zde se velká část ve válce odehrávala. Ke čtvrtému dílu si cestu najdu, ale ne hned, chce to pauzu na vstřebání závěru. Opět mi vadily gramatické chyby.

25.06.2013 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Opět velmi poutavý příběh, který navazuje na první díl. Na začátku knihy se velmi často opakuje (shrnuje) děj první - vhodné pro ty, kteří nečetli, ale pro mě nepříjemné. Chyby v pravopisu mi vadí!!

06.06.2013 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Příběhem jsem nadšená, pravopisnými chybami už méně :-( rozhodně se ale pustím i do dalších dílů

06.06.2013 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knížka, ke které se často vracím a díky mě si ji oblíbil i přítel. Je lepší než film.

16.05.2013 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Nejlepší z celé trilogie, nedalo se přestat. Konec knihy dává tušit, že ani v další knize se nebudeme nudit (nebo některé další, kde se bude rozvíjet příběh Joony). Doporučuji!!

16.05.2013 5 z 5