kitty1113 kitty1113 komentáře u knih

Tarzan a město zlata Tarzan a město zlata Edgar Rice Burroughs

Tarzan je moje srdeční záležitost a nedám na něj dopustit. Jako malá jsem hltala svého prvního Tarzana ještě v sešitovém vydání a přečetla jedním dechem. Tenkrát se špatně sháněl, později jsem měla knihy vždy zamluvené v knihkupectví a domů mi poštou chodil koresponďák, kde mě informovali, že vyšel další díl a mohu si jej v knihkupectví zakoupit. Příběhy jsou sice lehce naivní (Tarzan je nepřemožitelný a poradí si v každé situaci) a v podstatě pořád na jedno brdo, ale čte se to velice dobře a rychle, já většinou přečtu na jeden zátah:-)

20.09.2023 5 z 5

Co by se stalo, kdyby... Co by se stalo, kdyby... Daisy Mrázková

Moc krásná knížka pro děti. Je to moje srdcová záležitost a vzpomínky na dětství.

20.05.2023 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tato kniha se musí přečíst bez odkladu. Pokud se k ní budete vracet, zapomenete, kdo je kdo a jak už tady zaznělo v komentářích, je zde velké množství postav a naprostý chaos, kdo ke komu patří. I ten způsob psaní mě neoslovil, ale protože se nevzdávám, dočetla jsem až do konce. Už nikdy více nic od této autorky.

25.08.2022 2 z 5

Jste introvert? : jak prosperovat ve světě extravertů Jste introvert? : jak prosperovat ve světě extravertů Marti Olsen Laney

Moje první kniha, kde jsem se konečně našla a pochopila, proč jsem taková, jaká jsem.

21.08.2017 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Právě jsem tuto knížku přečetla podruhé s odstupem několika let a až nyní se mi zdá nádherná. Musela jsem poopravit hodnocení na 5 hvězdiček.

30.04.2017 5 z 5

Klec pro majáky Klec pro majáky Mike Perry

Moc hezká kniha, doporučuji přečíst!

26.01.2017 5 z 5

Nic není, jak se zdá Nic není, jak se zdá Andrew Nicoll

Až na ten konec se mi knížka líbila.

26.01.2017 3 z 5

Tarzan z rodu Opů Tarzan z rodu Opů Edgar Rice Burroughs

Knihy o Tarzanovi miluji. Jsou dobrodružné, napínavé, prostě super. Určitě doporučuji!

26.01.2017 5 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Nejhorší knížka, kterou jsem kdy četla! Děj o ničem, žádná zápletka a bez špetky humoru. Už jsem to chtěla několikrát vzdát, ale nakonec s vypětím všech sil dočetla. Ztráta času.

26.01.2017 odpad!

Objednáváme si z vesmíru Objednáváme si z vesmíru Bärbel Mohr

ano souhlasím, zajímavá kniha, nejprve jsem si ji půjčila v knihovně a nakonec i koupila do své soukromé knihovny. Tak já na tyhle věci věřím a nikomu nevnucuju:-)

09.12.2013 5 z 5