Objednáváme si z vesmíru

od:


KoupitKoupit eknihu

Pokud vám někdo bude slibovat návod na splnění přání, nebudete mu zřejmě příliš věřit. A přesto to může být do jisté míry pravda. Splníte-li některé podmínky, objednávka z vesmíru, ať již bude sebebláznivější, se vám splní. Bohužel vše funguje, i když to příliš nedomyslíte, a objednávku byste potom chtěli vrátit zpět. V druhé části je kniha doplněna mnoha podobenstvími a aforismy, které lze s úspěchem využít v každodenním životě....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32456/objednavame-si-z-vesmiru-32456.gif 432
Orig. název:

Bestellungen beim Universum (1996)

Žánr:
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, Náboženství
Vydáno:, Anag
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
Ennie
09. ledna

Příjemná kniha. Krátká a čtivě napsaná, proto bych doporučila každému, kdo by se chtěl seznámit se "zákonem přitažlivosti". Pro "fungování" je důležité věřit a brát život s lehkostí :).

horkosladka
24.07.2018

Pořád dokola ty samé kecy. Za všechno si vlastně můžeme sami. Jasně. Ale copak každý může mít všechno, co chce, jen proto, že se to naučí správně přát? Blbost. Vlastně nechápu, co jsem od té knížky čekala. Myslím, že láska není věc přání. Je to prostě otázka štěstí.

arram
23.03.2018

Když ohlédneme od toho, zda objednávání funguje, či nikoliv, jedná se o příjemnou "jednohubku" , která člověka přivede k zamyšlení nad tím, co se kolem něj děje. Kniha je napsána čtivě a líbivě a pokud objednávky budou fungovat, tím lépe!

regulax
10.12.2017

Praktické rady jak na to. Snažím se objednávat a přát si své touhy a sny...

Adelaide777
10.12.2017

Zajímavá kniha, kterou jsem přečetla za jediný den.
Pro lidi kteří věří je to skvělá příručka, jak si splnit svá přání.

BaraRose
02.09.2016

Velice zajímavá kniha, která vás může naučit spustě věcem. Pokud člověk věří, dokáže mnoho. Velice hezky napsané, rychle se čte.

lesumir
23.02.2014

Návod na štastný život ve stylu "namaž si chleba".
Chápu, proč pro svojí jednoduchost byla kniha tak prodávana.
Jestli to tak, jak Barbel, popisuje, opravdu je, to je věc druhá...

kitty1113
09.12.2013

ano souhlasím, zajímavá kniha, nejprve jsem si ji půjčila v knihovně a nakonec i koupila do své soukromé knihovny. Tak já na tyhle věci věřím a nikomu nevnucuju:-)

kuti
20.06.2012

Zábavně a čtivě popsaný návod, jak si snadno zlepšit život. Stojí zato přečíst. Praktikování je tak snadné, že by byla hloupost to aspoň nezkusit. Za to člověk nic nedá.