kh1989 kh1989 komentáře u knih

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kdo by řekl, že hlavní dějovou linkou bude postel? A ta postel bude klíčová ve všech směrech ?
Jinak to bylo porno a fantas. Pro mě dvě hvězdy a znovu ji číst už nikdy nebudu.

20.03.2021 2 z 5

Slunečná farma Slunečná farma Hana Klenková

Smutný příběh. Jak se malá Miki dostane z bídy na Slunečnou farmu a tam se rozvíjí její osobnost. Poté bydlí s farářem a nakonec s tetou, která ji vede na scestí. Být bohatá a žít se svojí láskou nebo si uvědomit odkud pochází a jít si za tím?
Ani jedna varianta ji neudělá šťastnou. Dostává se na dno a ztrácí víru.... A v té chvíli se objeví lékař a otevře ji oči. Naštěstí prozření.
Dle obálky a názvu jsem se domnívala, že půjde o oddychové čtení, ale nikoliv. Autorka ukázala, jak je svět prohnilý a co jsou lidé schopni udělat. Také však ukázat víru v sebe sama a lepší život. ????

08.03.2021 3 z 5

Něžná je noc Něžná je noc Francis Scott Fitzgerald

Překvapivý konec.

28.02.2021 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Kniha se mi velmi líbila, těším se na Aidna, Maddoxe, Reida a Vana :)

25.02.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Skvělá, zábavná, lehce erotická a přečtená za jediný den.

20.02.2021 5 z 5

Slunečná 2 - Pokračování vašich oblíbených příběhů Slunečná 2 - Pokračování vašich oblíbených příběhů René Decastelo

Pěkné volné pokračování.

12.02.2021 4 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Moc se mi líbila... Strach, nebezpečí a láska. Pěkná kombinace. :)

11.02.2021 5 z 5

Zvěrolékař a jeho přátelé Zvěrolékař a jeho přátelé James Herriot (p)

Opět skvělá kniha. Kapitola o blechach ve mě vyvolala souvislé drbání... :)

23.01.2021 5 z 5

Nebyl to můj šálek kávy.

14.01.2021 2 z 5

Tajnosti pařížské Tajnosti pařížské Eugène Sue

Dobro zvítězilo nad zlem a každý zlý dostal, co mu patřilo.

14.01.2021 4 z 5

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Zvěrolékař mezi nebem a zemí James Herriot (p)

Moc se mi líbila pasáž o kocourovi seladonovi a kočičce, která pokadila celé auto pana Herriota... Smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. Kniha byla velmi čtivá.

11.01.2021 4 z 5

Slunečná Slunečná René Decastelo

Úryvky či obrazy ze seriálu Slunečná. Hezká rekapitulace příběhu. Uvidíme, zda bude nějaké pokračování...

09.01.2021 4 z 5

Lassie se vrací Lassie se vrací Eric Knight

Smutný příběh s dobrým koncem.

08.01.2021 1 z 5

Světlo severu Světlo severu Archibald Joseph Cronin

V minulosti jako dnes. Ničeho se neštítí. Tato kniha skončila tragicky. Hlavnímu hrdinovi jsem fandila. Byl čestný a věřil v sebe i v lidi, že ho podrží. Stalo se tak, ale to, co přišlo poté, to ustát nešlo. Dávám tři hvězdičky. Možná si ji za třicet let znovu přečtu a opět budu porovnávat.

05.01.2021 3 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Byla to výzva. Kniha dostává jednu hvězdu za sexy obálku. Obsah už tak zářivý nebyl. Tuto tématiku mám ráda, ale v tomto případě to byla nuda a ztráta času.

04.01.2021 1 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Fantastická kniha. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah. Dlouho jsem nečetla, tak výbornou detektivku. Klobouk dolů Agatho.

04.01.2021 5 z 5