Kešu1981 Kešu1981 komentáře u knih

Zloděj stínů Zloděj stínů Elizabeth Hoyt

No...proti předchozím dílům tomu chybělo napětí v příběhu a jiskra mezi hrdiny. Také obě hlavní postavy jsem si nijak extra neoblíbila, zvlášť Isabel mi nebyla nijak sympatická. Ale fakt je, že druhá půlka příběhu to trochu vylepšila, je konečně popsán důvod pro chování obou hrdinů (možná mi vadila jejich plochost v první půlce). Budu doufat, že příští díl této série bude lepší než *** (dobrý)

08.04.2022 3 z 5

Poslední stanice Poslední stanice Casey McQuiston

No zatraceně, to jsem nečekala. Hmm...? Je to sapfické. Je to epická láska jednou za život. Je to magické. Je to dramatické. Je to sci-fi.

31.03.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Při hlášce "Herbert umřel" (chápej tím těsto) jsem si vyprskla kafe na čtečku...a teď si gratuluju, že kniha mi dorazí až zítra, ha! Julie umí vážně psát. Příběh umí zaujmout, vtáhnout a pobavit. A ještě zcestuju kousek světa! Doufám, že se dočkáme nových příběhů. Co takhle něco z Aljašky, Zélandu nebo... vlastně beru cokoliv :o)
A teda tleskám za obálky česky vydaných knih. Jsou rozhodně povedenější než ty anglické.

29.03.2022 4 z 5

Skleněný ostrov Skleněný ostrov Nora Roberts

A závěr v Irsku se pohádkově vydařil :o)

25.03.2022 5 z 5

Dvě noci v Buenos Aires Dvě noci v Buenos Aires Pippa Roscoe

Na HQ je to příjemně čtivé... rozhodně se těším na další dva díly

20.03.2022 4 z 5

Nevěsta k Vánocům Nevěsta k Vánocům Abby Green

Druhý díl pohádky z pouště... příjemné čtivo

08.03.2022 4 z 5

Náhrdelník od šejka Náhrdelník od šejka Abby Green

Milé překvapení... pohádka z pouště

06.03.2022 4 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Stále stejná šablona: on milionář, ona chudá jak kostelní myš. Seznámí se, nenávidí se, zamilují se, vezmou se. A to vše během krátké chvíle. Celé je to ploché, nemá to "nic". Snaha o vtip, humor a sarkasmus je dost křečovitá a nevěrohodná. A jako pardon, ona má vymknutý kotník, on je po otřesu mozku a jdou hrát tenis? Vážně!?

26.02.2022 1 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Jakoooo, sem rozhozená. Mae sem z nějakého důvodu nesnášela, její chování nechápala a její rozhodnutí odsuzovala. Konec to nezměnil. Je to, pro mě, nejméně sympatická osoba v celé sérii.
Ovšem sem teď neskutečně zvědavá na vývoj Balthazara s Erikou a Lassitera s Rahvyn.

25.02.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

Tleskám...v rámci tohoto žánru je to jedna z těch lepších autorek, která je v poslední době u nás překládána a vydávána. Je to čtivé, má to jiskru, není to vůbec ploché, dokonce to má sarkasmus, za což děkuji. Prostě umí zaujmout, vtáhnout a nepustit.
Já jsem velmi spokojená a není mi líto za takové čtivo utratit peníze. Doporučuji ostatním nakladatelům, aby k vydávání svých knih přistupovali jako Baronet u této série. Jak se říká "kvalita je víc než kvantita".

24.02.2022 4 z 5

Ráda tě poznávám Ráda tě poznávám Rachel Winters

Na komedii to bylo neskutečně nudné. Na romantiku to zas postrádalo náboj, chemii nebo jiskření. A hlavní hrdinka je hrozná sebestředná mrcha. Asi by se dalo říct, že jde o parodii na "setkávačky". Několikrát jsem měla chuť to vzdát a zahodit, byla to vlastně zkouška mých nervů. Hvězdu dávám za Anette a Bena.

21.02.2022 1 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Olaláá...velice čtivé, hodně napínavé, nechybí zvraty, promyšlená zápletka, chemie mezi hlavními vyšetřovateli je úžasná (respekt a vzájemná přitažlivost jsou realistické, což oceňuji, nejde o žádné techtle-mechtle miluji tě) ... prostě, od knihy se nedalo odtrhnout :o)
Snad u nás vydají i další díly ze série. Už teď jsem hrozně zvědavá na příběh Katina kolegy Nevady, a taky na příběh Katina bratra Mitchella.
Doporučuji všem kdo mají rádi romantické napínavé romány, kde je kladen důraz především na napětí.

19.02.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

...zábavná, lehká a infantilní pohádka, kterak se prdlá naivka zamilovala do chladného snoba...a ke štěstí oba přišli :o)
Pravidla pro novou asistentku generálního ředitele:
1. Pokud neumíš přepojit telefonní hovor na šéfa, stačí změřit délku šňůry a... prostě mu ten hovor s telefonem dones až na stůl
2. Pokud po tobě šéf žádá přes SMS okamžité ukončení jeho probíhající schůzky s někým nepříjemným... spusť požární poplach v budově
...autorka mě opět nezklamala, smíchy jsem brečela hned několikrát :o)

18.02.2022 4 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

Hodně mi to připomíná příběhy ze série FBI Buchanan-Renard od Julie Garwood...romantika a trochu toho napětí...a to já můžu. Už se těším i na další dva díly :o)

17.02.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Páááni...sice totálně ploché a krátké, ale rozhodně se to dobře čte :o)

16.02.2022 4 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Zřejmě budu jediná, ale...tohle nee!
První třetina příběhu z roku 2003 byla dokonalá... objevování přátelství, které přerůstá v první lásku i když trpí každý jinou ztrátou bližního...ano, ano, ano.
A pak zbytek příběhu, o 16 let později...na každý stránce čtu pořád dokola o lásce k jeho ženě, to jak je z toho zničený a nešťastný...takže jak se teda měla kniha jmenovat...Nicole a Grey? Protože přeci tak moc miloval svojí ženu, jí si vzal, s ní měl děti a založil rodinu.
Prostě tohle neberu, těžko pak věřit lásce mezi zdrceným vdovcem a chůvou...
Chjoo, prostě nic pro mě

16.02.2022 2 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Velice čtivé, jedním dechem, paní autorka umí vážně zaujmout... už teď se těším na další 3 příběhy ostatních rebelek :o)
Za ten zbytečně zrychlený konec dávám o hvězdu méně, ale snad o Annabell a Sebastianovi bude zmínka v dalších příbězích.

12.02.2022 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Humor - nula
Vtip - nula
Jiskření - nula
Chemie - nula
Obálka - hrůza
Ona - absolutní děs běs
On - milej, snaživej...a za to dávám jen tu jednu hvězdu, jinak to byla akorát ztráta času a vyhozený prachy z okna.

11.02.2022 1 z 5

Příběh plný emocí, pocitů a nakonec i uvědomění si sám sebe...jako joo, přesně kvůli tomu stojí za to číst :o)

10.02.2022 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Žíííši...od 30 kapitoly sem byla napnutá jak guma od spoďárů :o)
A jako i teď mi v hlavě jede "jak se Kendall teda jmenuje!?"

08.02.2022 4 z 5