katynais katynais komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

zakladam do knihovny vedle knih kateriny tuckove a jsem hrda, ze mame tak dobre spisovatelky, ktere se vyrovnaji, neli prevysi svetove spisovatele

09.06.2018 4 z 5

Jiskra se nebojí života Jiskra se nebojí života Dáňa Homolková

Proč už se nepíšou takto krásné knížky, plné přátelství, lásky, nevinnosti? Byl to takový relax, návrat do mládí. Když jsem vyčerpaná vždy sáhnu do knihovny po takové knížce

19.02.2018

Fabrika Fabrika Kateřina Tučková

Katerina Tuckova dokaze vyvolat takovy zvlastni pocit, jakobyste v te dobe byli a citite tu atmosferu.To se mi i moc libilo v teto knize, bylo zajimave sledovat rodinnou historii, ale v tech jmenech jsem se ztracela

23.01.2018 3 z 5

5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla 5 ingrediencí - Pro snadná a rychlá jídla Jamie Oliver

Další povedena kuchařka. Spousta jednoduchych a rychlych receptu, u kterych slintam jen co je ctu.

10.01.2018 4 z 5

Vstup do ráje zakázán Vstup do ráje zakázán Jarmila Loukotková

Porad jsem doufala, ze to dopadne alespon zrochu dobre, ze preci nemuze mit ta dospivajici divka tak hrozny zivot.Jako matka nechapu jak se rodice k diteti muzou tak chovat, ale z vlastniho detstvi bohuzel vim ze to jde.Oba rodice byli nespokojeni, nestastni se svym zivotem a misto aby stim neco delali vylejvali si to na dreri. Pravdiva knizka ale hodne smutna

01.11.2017 3 z 5

V každém okně Julie V každém okně Julie Stanislav Rudolf

Hezký potenciál, škoda že nebyla tlustší a dal se nerozvijely jednotlivé životní příběhy.

26.10.2017 3 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Moc hezké příběhy, krásné jsem si u nich odpocinula

30.07.2017 4 z 5

Zvěrolékař mezi nebem a zemí Zvěrolékař mezi nebem a zemí James Herriot (p)

Jelikož miluju anglii i skotsko, tak to pro me byla trochu srdcovka, uplne jsem si pod autorovym kopírováním krajiny a farmářů, vybavovala tamní krajinu. Řada jsem se ke knize vracela, vždy jsem si u ni odpočinul,pobavila se a cítila klid a mir:)

18.07.2017 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Všichni říkali,jaký je to geniální spisovatel, úžasné knihy, tak jsem čekala bombu,pecku něco mimořádného,ale to se nekonalo.Pro me normální detektivka

07.07.2017 2 z 5

Některé řady dobré,ale vubeccse mi nelíbil styl jakým byla napsana

01.07.2017 2 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Naproste zklamani, cast o Jamiem jeste docela dobre, ale co ta druha cast, ktera je vlastne zacatek cizinky? Jelikoz sem cizinku davno cetla, tak to pro me bylo o nicem. Knizky od Diany Gabaldon jsou uzasne, ale tohle mi prijde, jako by nevedela o cem psat, pro me ztrata casu

05.05.2017 2 z 5

Jak vychovat děti a nepřijít o rozum Jak vychovat děti a nepřijít o rozum Kevin Leman

Našla jsem tam pár užitečných rad, ktere se snazim pouzivat a pár rad se kteryma nesouhlasim

13.04.2017 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Musela jsem cist a cist, abych vedela jak to dopadlo, do posledn chvile jsme doufala. Pro me velice silna a desiva knizka. Zbytek noci jsem mela desive sny, takze cist jen ve dne:)

27.12.2016 5 z 5

Rose pod palbou Rose pod palbou Elizabeth Wein

zklamani. Po predcteni autorciny prvni knihy Verity, jsem byla nadsena, ale tato kniha me nedokazala vtahnout. Mozna je potreba dat mezi knihami casovy odstup

22.12.2016 2 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Úžasná kniha, styl jakým byla psána, se mi moc líbil

26.11.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Je to Ta kniha ktará vás naprosto pohltí, Ta na kterou se cely den těšíte, Ta u ktere nechcete aby zkončila, Ta jejíž příběh i po přečtení ve vás ještě dlouho přetrvává...

20.11.2016 5 z 5

Na knihu se musi koukat jako na scenar ne jako na dalsi dil Harryho Pottera. Pokud to budete bray jako predlohu k divadlu, tak si knihu uzijete, podle me je ten pribeh velice povedeny. Klidne bzch na to do divadla sla

18.10.2016 3 z 5

Pan Theodor Mundstock Pan Theodor Mundstock Ladislav Fuks

Uplne neco jineho nez jsem doted o holocaustu cetla, velice zajima a stoji za predcteni

04.09.2016 3 z 5

Noc Noc Elie Wiesel

proste neuveritelne, co dokaze clovek prezit...

04.07.2016 3 z 5

150 poděbradských příběhů 150 poděbradských příběhů Ladislav Langr

Nektere pribehy me hrozne prekvapily a byly moc zajimave, nektere me vubec nezaujaly

02.06.2016 3 z 5