katushah katushah komentáře u knih

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Vítejte u nové Australské telenovely Poslední výročí! Rodinné vztahy jsou tak zapeklité, že je nikdy nepochopíte! Nechybí horoucí vášeň, sex, závist ani deprese. Na přání zákazníků, přidáváme ještě více komplikovaných partnerských vztahů! A když si objednáte jedno dítě, dostanete druhé zdarma! A to se vyplatí. Tak kupujte a objednávejte na www.ostrovplnylzi.com

13.10.2019 3 z 5

Upíři v Dallasu Upíři v Dallasu Charlaine Harris

Seriál je teda lepší. Moc mně to nezaujalo.

12.06.2019 3 z 5

Duchové útočí Duchové útočí Jason Dark (p)

Zajímavý téma.

12.06.2019 4 z 5

Ďábelská magie Ďábelská magie Jason Dark (p)

Celkem v pohodě povídka.

Svět vědy a techniky Svět vědy a techniky Simon Adams

Super srozumitelná a hezká encyklopedie nejen pro děti.

Svět kolem nás Svět kolem nás Simon Adams

Moc hezká a srozumitelná encyklopedie.

12.06.2019 5 z 5

Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk Čeština na dlani - přehled světové a české literatury - Český jazyk Alois Bauer

Je celkem obsáhla, blbě se v ní něco hledá, ale zas na druhou stranu, je to dobře, jsou v ní i ukázky textů nebo obrázky.

Německy s úsměvem - Nově Německy s úsměvem - Nově Dana Drmlová

Měla jsem jí na střední a vadily mi slovíčka, které jsme se v každé kapitole nově učili, nebyly vůbec nějak žánrově seskupeny, ale byla to vždy směska absolutně různorodých typů slov.

Alkoholy Alkoholy Guillaume Apollinaire

Takové průměrné básničky. Moc mně nezaujaly, možná to chce ten alkohol v krvi.

12.06.2019 3 z 5

Etiketa do kapsy Etiketa do kapsy Ladislav Špaček

Velmi hezká a stručná knížka. Přečetla jsem jí za hodinu. Je tam sbírka těch nejčastějších situací, které zažíváme denně.

Kleopatra Kleopatra Henry Rider Haggard

Dávám 2 hvězdy za originalitu a pár historických zajímavostí. Jinak styl psaní katastrofální a děj samotný velmi břitký. Škoda.

10.06.2019 2 z 5

Smrt před branami Smrt před branami Sabaa Tahir

Konec je tedy velmi zvláštní. Přála bych si veselejší závěr i když tento mi bude asi delší dobu šrotovat hlavou. Určitě vynikající kniha, celá série je super. Odebírám 1 hvězdu za mnoho postav, všechny si nejde zapamatovat. :-)

08.06.2019 4 z 5

Bravo, šéfe! Bravo, šéfe! Zdeněk Pohlreich

Taková klasická kuchařka s pár informacemi o Zdeňkovi, nic převratného. :-)

14.02.2019 3 z 5

Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Manhattan je můj život / Smrt pornohvězdy Jeffery Deaver

Tohle je trochu slabší duo. Deaver umí lepší.

13.02.2019 3 z 5

Mezi touhou léta a chladem zimy Mezi touhou léta a chladem zimy Leif G. W. Persson

Takový průměr. Příběh je dobrý, ale celkem složitý na pamatování. Dost dlouho jsem jí přelouskávala, ale zvládla jsem to. :-D

Magie pro šťastný domov Magie pro šťastný domov Tess Whitehurst

Některé rady jsou dobré, některé se mi zdají už trochu přehnané, ale každý si určitě vybere to své.

Keltská civilizace a její dědictví Keltská civilizace a její dědictví Jan Filip

Je hodně odborná, ale to se od ní očekává. Informací a fotek je v ní dost.

13.02.2019 4 z 5

Talismany a amulety Talismany a amulety Markus Schirner

Takový průměr. Určitě jsou lepší knihy.

Čtení osudu z rukou Čtení osudu z rukou Jean des Vignes Rouges

Zajímavé informace, ale je jich dosti málo. Mohlo by to být podrobnější.

Gotický svět Gotický svět Natasha Scharf

Kniha mně příjemně překvapila. Mnoho zajímavostí a informací na jednom místě. Vřele doporučuji.

13.02.2019 5 z 5