Etiketa do kapsy

Když se řekne "do kapsy", myslí se tím něco, co máme pořád po ruce, co je pohotově k dispozici, co můžeme mít stále u sebe. Taková je Etiketa do kapsy: stručná, jasná, přehledná, malého formátu, tak aby čtenář jen sáhl, nalistoval téma, které ho zajímá, a měl rázem jasno. Proto se texty omezují jen na nezbytná poučení, fotografie jsou názorné, výklad čtenáře nezatěžuje spoustou informací; kniha je proto výbornou pomůckou pro rychlou orientaci v různých společenských situacích. Obsahuje vše, co v každodenní praxi potřebujeme: etiketu oblékání, stolování, představování a zdravení, poučíme se, jak se chovat na ulici, na návštěvě, na večírku, na svatbě, ba i na pohřbu. Etiketa do kapsy je učena všem, kteří hledají okamžité poučení, jak se vyhnout společenským přešlapům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287551/etiketa-do-kapsy-PpJ-287551.jpg 4.521
Literatura česká, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Ladislav Špaček

Kniha Etiketa do kapsy

viweb

Našla jsem zde vše co jsem zrovna potřebovala.
Stručná a jasná.Doporučuji

katushah
12.06.2019

Velmi hezká a stručná knížka. Přečetla jsem jí za hodinu. Je tam sbírka těch nejčastějších situací, které zažíváme denně.

sim90
01.03.2018

stručná, přehledná kniha..doporučuji

Lena79
27.09.2016

Kdo se chce seznámit se základy společenského chování, měl by si určitě knihu prolistovat. Je psaná velmi stručně a zcela jednoduše, tak není problém si etiketu osvojit. Kniha se přečte za jediné odpoledne.