Velká kniha etikety

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha je univerzální průvodce různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině. Množstvím informací a rad překonává všechny dosud vydané příručky společenského chování. Poskytuje praktické návody, jak se chovat ve společnosti, v kanceláři, na ulici i doma, jak správně stolovat, jak se oblékat, jak se chovat na recepci, na banketu, jak připravit návštěvu ústavního činitele, jak jednat se zahraničními partnery. Vychází ze soudobého pojetí etikety a protokolu. Je nezbytnou pomůckou pro školu, úřad, firmu i rodinu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66497/velka-kniha-etikety-66497.peg 4.466
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Velká kniha etikety

willy9203
06.11.2020

Je třeba si uvědomit, že jde de facto o učebnici. Není to tedy četba na dovolenou. Ale své poslání ta kniha plní stoprocentně. Pro kulturního člověka by měla být nezbytnou součástí domácnosti, pokud, jako většina z nás, nemáme zažita úplně všechna pravidla.
Pravda, v dnešním zblázněném světě by se vám klidně mohlo stát, že zachováte-li se podle páně Špačka, nařknou vás ze sexuálního obtěžování. Je to divná doba.

ydnac
01.10.2020

Zajímavá, hezky zpracovaná poučná kniha :-)
Jsou situace, kdy člověk potřebuje znát určitá pravidla a v této knize si je osvěží a určitě narazí i na spousty dalších, na která by ani nevzpomněl :-)


helenkan
20.07.2020

Přiznávám,že jsem něco sem tam přeskočila. Ale je to zajimavá a hlavně poučná knížka. Neškodilo by pár lekcí mládeži (ale nejen jí). :-)

PeterSmith
18.05.2017

Základ :)

Lightman
29.10.2016

Obrovské poděkování p. Špačkovi za takovou knihu. Nezbývá než jen trénovat a trénovat, aby se to, o čem píše, stalo přirozenou součástí života.

nikikostadinova
05.12.2015

Lidé by měli znát ty nejzásadnější pravidla společenského chování, tak těžké to přece není, tato kniha je opravdu velmi poučná a mohu doporučit i seriál.

Rade
29.07.2015

Nezbytná součást knihovny. Mockrát jsem se s knížkou již radila.....

Iva-JU-KA
17.12.2014

Knihu mám s věnováním autora :-)
Etiketa některým lidem vůbec nic neříká ... bohužel :-(
Doporučuji jako povinnou četbu!

1