KateBeckett KateBeckett komentáře u knih

Pokoj smrti Pokoj smrti Jeffery Deaver

Suprová knížka, no jak jinak když jí psal Jeffery :) .. dobře se mi četla, líbilo se mi jak byl příběh celý zamotaný a až na konci se člověk dovtípil kdo za vším stojí a co přesně šlo. Tohle je na jeho knihách typické a já jeho knihy prostě miluju. Takže Pokoj smrti za mě YES!!!

26.01.2015 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Když se mi o této knize zmínila učitelka a poté jsem viděla jak je ta kniha tlustá, říkala jsem si ,,Tak to nedám" .. ale jakmile jsem se začetla zamilovala jsem si Stinga i Sophii. Příběh se mi velice líbil.

Cizí žena Cizí žena Danielle Steel

Moje první kniha od Danielle Steel. Dobře se mi četla. Moc se mi líbil příběh. Mohu doporučit :)

Pět dní v Paříži Pět dní v Paříži Danielle Steel

Bezva knížka na deštivé odpoledne u kafe :), doporučuji :)

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Kniha mě velmi pobavila :) ..

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Přišlo mi to velice zajímavé :) a konec mě dosti šokoval teda :) .. ačkoliv mi bylo jasné, že ta její matka není normální a něco té její mladší sestře provedla ani ve snu by mě nenapdalo kdo za tím vším skutečně je :) takže za mě super :)

14.01.2015 3 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Zamilovala jsem si Lincolna Rhyme a jeho genialitu :) .. A zatím nejzajímavější byl pro mě Hodinář :) .. Miluji knihy, kde si v jednu chvíli myslíte, o co mu šlo a vzápětí je to úplně jinak :) .. zbožňuju napětí, nervy k prasknutí a očekávání velkého konce :).

13.01.2015 5 z 5

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Na pana Spisovatele a jeho knihy nedokážu mít jedinou výtku. Super kniha, úžasný příběh a bombastický konec.

27.09.2017 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Danielle Steel

Je to jedna z jejích knih, která mě opravdu dostala. I když vím, že taková věc se ve skutečném životě nemůže nikdy stát přesto mě hodně dojala už proto, že jsem určitě mezi lidmi, kteří by si přáli aby se mohli naposled rozloučit z člověkem, který nečekaně odešel.

01.10.2016

Zapadákov Zapadákov Jeffery Deaver

Když už jsem si myslela, že jsem uhádla jak to dopadne přišel zvrat. Prostě Jeffery Deaver :D

30.09.2016 5 z 5