Kate.S Kate.S komentáře u knih

Zatoulané štěně Zatoulané štěně Lucy Daniels

Nádherný dětský úříběh, který jsem měla jako mladší moc ráda:)

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

Knížka pro ty menší, která je ale místy zábavná.

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Lehké čtení, které mě ale moc pobavilo. Jsem ráda, že jsem na uto knihu narazila. Určitě se k ní ještě něky vrátím.

Návštěvníci Návštěvníci Ota Hofman

To je prostě klasika. Úžasný příběh, na který nedám dopustit.

28.12.2012 5 z 5

Dobrodružná kniha, která mě vždycky bavila. Nejraději jsem vždy měla Pátka:D

Guliverovy cesty Guliverovy cesty Jonathan Swift

Mě osobně kniha moc nebavila, ale nebyla špatná. K postavám jsem si nevytvořila žádný vztah, takže jsem to brala spíše jako povinnost ji dočíst.

Jen ty nám zůstáváš, ó lásko Jen ty nám zůstáváš, ó lásko Victor Hugo

Přesně v této knize se ukázalo, jak básním těžko rozumím. Básně pro mě byly nesrozumitelné a občas i nepochopitelné. Bohužel, k básním nemám žádný vztah ani cit.

28.12.2012 3 z 5

Biblické příběhy Biblické příběhy Ivan Olbracht (p)

Mě to celkem bavilo. některé příběhy jsou celkem zajímavé.

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Příliš mě to nezaujalo. Já osobně jsem ději příliš nerozuměla, protože byl složitý na pochopení.

28.12.2012 2 z 5

Young Indiana Jones a hrobka hrůzy Young Indiana Jones a hrobka hrůzy Les Martin

Už je to nějaký ten pátek, co jsem tuhle knihu četla. Vím, že se mi líbila.

Noc oživlých mumií Noc oživlých mumií Thomas Brezina

Mám ráda mumie:D Je to moc pěkný příběh.

27.12.2012 4 z 5

Tajemství stříbrných vlků Tajemství stříbrných vlků Thomas Brezina

Úžasná oddechová knížka, která zaujme. JAko mladší jsem četla jedině Klub záhad:)

27.12.2012 4 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Čekala jsem od toho hodně, a jsem zklamaná. Přestalo mě to v půli bavit, a tak jsem knihu musela odložit. Děj mi nepřišel zajímavý a vtipný už vůbec ne. Bohužel, postavy mi jdou proti srsti.

27.12.2012 1 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Moc pěkná kniha. Zajímavý námět, hezky zpracovaný. Nabízí skvělé nahlédnutí do budoucnosti, které bych ale byla velice nerada, kdyby se uskutečnilo. Příběh je v některých částech úžasně romantický a někdy mi je Lindena líto. Jsem moc zvědavá na další díl.

27.12.2012 5 z 5

Příliv hrůzy Příliv hrůzy Justin Somper

První díl této série se mi líbil, nicméně váhám se čtním druhého dílu.

27.12.2012

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Zábavná kniha především pro mladší čtenáře:)

27.12.2012 3 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

No, příběh to není možná špatný, ale mě to prostě přestalo bavit. Přečetla jsem něco málo přes půlku, ale scházelo mi tam něco, co by mě zaujalo. Nic takového jsem tam nenašla.

24.12.2012 1 z 5

Kulička (3 povídky) Kulička (3 povídky) Guy de Maupassant

Zajímavá knížka, která se svižně čte.

20.12.2012 4 z 5

Otrokyně Otrokyně Lisa Jane Smith

Mnohem lepší než první díl. Je to úžasná kniha. Njevím jestli jsem jediná, ale já se u čtení bála, hlavně u druhé půlky knížky. Skončilo to tak napínavě:D co na to asi Diana řekne?

20.12.2012 5 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Nejlepší díl z celé série. Moc pěkné zakončení. Kniha mě vtáhla do děje, který je nicméně celkem zajmavý a úplně jiný než dva předchozí. Jestli s touto knihou váháte, tak jako já, tak si ji přečtěte. Doporučuji:)

15.12.2012 4 z 5