Katarzyny Katarzyny komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tohle byla naprostá bomba. Hned mě to navnadilo na další díly do této božské série. Bennetta si nejde neoblíbit

15.01.2023 4 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Výborná kniha, není co vytknout. Rozhodně tohle není moje poslední kniha od této autorky

15.01.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Sehnat tuto knihu byl opravdu nadlidský úkol. Ale mě se to po dlouhé době konečně podařilo a hned jsem se pustila do čtení. Kniha mě pohltila a nemohla jsem se odtrhnout. Nedivím se, ze se kniha tak rychle stala takovým trendem. A co se obálky tyče ? Naprostá bomba!

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Moje první kniha od této autorky a taky první kniha z této série. Četla se sama. Líbilo se mi, ze ani nějak výrazně nevadilo, ze jsem díly před tím nečetla. Rozhodně si je ale chci přečíst!

15.01.2023 5 z 5

Moje telo, môj domov Moje telo, môj domov Rupi Kaur

Spíš takové oddechové čtení. Od autorky jsem četla tři sbírky a všechny se mi docela líbily

15.01.2023 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Co jen k tomu říct, další skvělá kniha Božské série. Četla se sama, je to parádní čtení na odpočinek.

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Tahle kniha se mi z těch doplňkových líbila zatím asi nejméně. Přečetla jsem ji sice celou ale musela jsem se dost přemáhat. Za mě moc zbytečně dlouho protahování děje. Každopádně zbytek série rozhodně dočtu.

15.01.2023 3 z 5

Ochránce Ochránce G.X. Todd

Třičtvrtě knihy jsem přečetla relativně rychle a nebylo tak těžké se začíst. Konec byl ale docela dost protáhlý a už bylo docela obtížné se jím pročíst. I tak se mi ale kniha moc líbila.

Psychologie Psychologie Danny Oppenheimer

Zajímavá kniha, měla jsem přečteno za dva dny.

19.02.2023 4 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Nějak jsem se nemohla začíst. Nakonec jsem to vzdala a knihu nedočetla. Třeba se k ni jednou vrátím, kniha mě ale zklamala. Čekala jsem víc.

26.01.2023