Katarzyny Katarzyny komentáře u knih

Psychologie Psychologie Danny Oppenheimer

Zajímavá kniha, měla jsem přečteno za dva dny.

19.02.2023 4 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Nějak jsem se nemohla začíst. Nakonec jsem to vzdala a knihu nedočetla. Třeba se k ni jednou vrátím, kniha mě ale zklamala. Čekala jsem víc.

26.01.2023

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tohle byla naprostá bomba. Hned mě to navnadilo na další díly do této božské série. Bennetta si nejde neoblíbit

Moje telo, môj domov Moje telo, môj domov Rupi Kaur

Spíš takové oddechové čtení. Od autorky jsem četla tři sbírky a všechny se mi docela líbily

15.01.2023 3 z 5

Vražda s nápovědou Vražda s nápovědou Catherine Shepherd

Moje první kniha od této autorky a taky první kniha z této série. Četla se sama. Líbilo se mi, ze ani nějak výrazně nevadilo, ze jsem díly před tím nečetla. Rozhodně si je ale chci přečíst!

15.01.2023 5 z 5

Božská potvora Božská potvora Christina Lauren

Tahle kniha se mi z těch doplňkových líbila zatím asi nejméně. Přečetla jsem ji sice celou ale musela jsem se dost přemáhat. Za mě moc zbytečně dlouho protahování děje. Každopádně zbytek série rozhodně dočtu.

15.01.2023 3 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Výborná kniha, není co vytknout. Rozhodně tohle není moje poslední kniha od této autorky

15.01.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Sehnat tuto knihu byl opravdu nadlidský úkol. Ale mě se to po dlouhé době konečně podařilo a hned jsem se pustila do čtení. Kniha mě pohltila a nemohla jsem se odtrhnout. Nedivím se, ze se kniha tak rychle stala takovým trendem. A co se obálky tyče ? Naprostá bomba!

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Co jen k tomu říct, další skvělá kniha Božské série. Četla se sama, je to parádní čtení na odpočinek.

Ochránce Ochránce G.X. Todd

Třičtvrtě knihy jsem přečetla relativně rychle a nebylo tak těžké se začíst. Konec byl ale docela dost protáhlý a už bylo docela obtížné se jím pročíst. I tak se mi ale kniha moc líbila.