Karnager Karnager komentáře u knih

Beznaděj Beznaděj Stephen King

Pro mě luxusní rozjezd, ale jestli jsem čekal i stejně akční závěr tak nic, pak už to šlo pozvolna a v klidu :D

05.10.2021 4 z 5

Hlídač č. 47 Hlídač č. 47 Josef Kopta

Jak už to bývá, kniha a film jsou dva odlišné světy. Ve filmu jde o zkratku a uměleckou invenci vycházející z knihy ve snaze získat sledovanost :D přiznám se že film se mi líbí víc, možná proto že jsem ho viděl dřív.. ale i kniha má cosi do sebe

11.07.2021 3 z 5

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

Kniha je tu vedená jako povídky, což mnohé vysvětluje :D já celou dobu hledal nějakou dějovou linii která by to sjednotila. Ona tam byla ale fakt dost slabá. Nejlepší byli ti ničemní muži ze začátku, dobrý opěrný sloup pro temnou věž...

01.05.2020 2 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

king napsal spoustu dobrých věcí a osobně mám radši jeho knihy kde jde rychle v věci a závěr vás uzemní. Tady to bylo 200 stran vaty, dalších 200 stran než se prokousal k problému a ten závěr je sice fajn, ale celkový dojem už mi to nespravilo..
Taky to věčné propojování knih...

03.11.2019 2 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

O Kingovi se říká, že je to mistr hororu..a vida, najednou detektivka, takže krok stranou od jeho obvyklého žánru :) nejblíž k tomu co už jsem četl se mi zdál Lunapark, ale tam jsem dal víc hvězd, protože je tam i prvek tajemna...rád bývám překvapený, ale tady jsem mnohdy nebyl..

07.06.2019 3 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Řekl bych tak 3 a půl hvězdy..je to dobrá kniha, ale King má místy sklony k rozvleklosti. Nějaké body navíc za brumláka Ochu..

04.01.2019 4 z 5

Rubín je krví mého srdce Rubín je krví mého srdce John Clarke Bowman

Je to krásná kniha, ale příliš mne zneklidňovala a rozesmutňovala. Mám radši, když ve mě knihy zanechají radostný pocit :)

09.07.2018 3 z 5

Čertova bažina Čertova bažina Miloslav Švandrlík

Spousta fajn povídek od super autora...i když se mi tahle kniha zdála o trochu slabší než šumavský upír :) asi tak o půl hvězdy...

29.04.2018 4 z 5

Tajemství podivných vzkazů Tajemství podivných vzkazů Enid Blyton

fajn knížka pro děti :) některé věci se dost opakují, ale v zápletce mě vždy něco pobaví...

22.04.2018 3 z 5

Tajemství neviditelného lupiče Tajemství neviditelného lupiče Enid Blyton

fajn knížka pro děti :)

22.04.2018 3 z 5

Jdi za svým cílem Jdi za svým cílem Peter B. Kyne

Super kniha :) ukazuje jak by měl člověk přistupovat ke každé práci, navíc je hodně útlá a krátká takže se čte velmi snadno a rychle..
zřejmě se k ní nebudu moc často vracet takže jen 4 hvězdy..

10.12.2017 4 z 5

Tábor nad vodopády Tábor nad vodopády Otto Janka

Není to špatná kniha, skauti určitě zažili spoustu zajímavého.. ale trochu mi to přišlo jako přepsaná kronika, něco mi tam chybělo..

dávám tři hvězdy a za příhodu se zmijí přidávám půl hvězdy navíc :)

28.05.2017 3 z 5

Pygmej Pygmej Chuck Palahniuk

Kniha se číst dala, ale nedá se říct, že by mě nějak nadchla. Dávám tři hvězdy a pomyslnou čtvrtou dávám doslovu.

31.05.2016 3 z 5

Meč Vontů Meč Vontů Jiří Hogan

Je to fajn kniha, snadno se mi četla a za jeden den bylo po všem :) o chlup víc se mi líbila kniha Tajemství volavčího jezera. V ní mi to "kouzlo" přišlo jaksi ucelenější..

12.03.2016 4 z 5

Maják Uctívačů ginga Maják Uctívačů ginga Svatopluk Hrnčíř

Pro mě nejlepší díl trilogie..

09.02.2016 4 z 5

Poklad Uctívačů ginga Poklad Uctívačů ginga Svatopluk Hrnčíř

Přišla mi o trochu lepší než ostrov uctívačů ginga, zvlášť se mi líbily dvě dějové linie které se nakonec spojí..

04.02.2016 4 z 5

Ostrov Uctívačů ginga Ostrov Uctívačů ginga Svatopluk Hrnčíř

Pořád jsem se nemohl začíst, až ke konci se to trochu rozjelo.. za mě cca tři a půl hvězdy..

01.02.2016 3 z 5

Hra se zákonem a další příběhy z archivů kriminální služby Hra se zákonem a další příběhy z archivů kriminální služby * antologie

Nejspíš bych dal 3 hvězdy (jako nenadchne, ale taky neublíží), ale velmi mi vadily doslovy u každé povídky..

09.09.2015 2 z 5

Náměsíčník Náměsíčník Robert Muchamore

Tentokrát s Jamesem ve vedlejší roli..pro mě trochu méně napínavé (asi jsem se namlsal při čtení Pádu :) takže za 4..dal bych půl hvězdy navíc za závěr ale..

12.07.2015 4 z 5

Říkal jsem si: "safra, jak to, že tuhle knížku ještě nemám a nic mi to neříká?" A ejhle ona je to stínadelská trilogie :D tudíž za pět :)

09.06.2015 5 z 5